Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megírjam a volt pasim húgának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírjam a volt pasim húgának hogy azért szakított velem a bátyja mert megcsalt az egyik kis fiatal kolléganőjével?

Figyelt kérdés

Úgy imádott minket a kishúga, 20 éves. Mindketten megdöbbentünk hogy a párom aki már el akart jegyezni hirtelen szakított velem, ő vigasztalgatott.

Most tudtam meg hogy egy 22 éves libával csal engem, a kolléganőjével, 8 évvel fiatalabb nála.

Össze vagyok törve, megírhatom a tesójának? 😞


2016. ápr. 27. 10:53
 1/10 anonim válasza:
50%
Szerintem ìrd.
2016. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne, nem érdemes. Hagyd.
2016. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ettől mit vársz? Biztos nagyon meg fogja hatni...
2016. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az oka annak, hogy a rokonság és a kapcsolatom mindig jó messze lesz kezelve egymástól nem hiányoznának az ilyen dolgok.


Amúgy ha akarod írd, de elég gyermeteg dolog.

2016. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Határozottan nem!

Semmi értelme a testvéréről árulkodnod, befeketítened előtte. Tudod az a helyzet, hogy ő mindig is a testvére marad, bármit is tesz, te pedig most kikerültél az életükből.

Ráadásul a húga (főleg 20 évesen) ezzel nem is tud mit kezdeni, maximum csak sajnálna téged. Ne neki sírd el a bánatodat, nincs ettől kínosabb.

2016. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, ha megtudnám, hogy az öcsém megcsalta a menyasszonyát, én maximum annyit mondanék neki, hogy ez nem volt szép, és ha nem akar olyan lenni, mint az apánk, akkor ezt a jövőben elfelejti, mert nem tisztességes.


De ezen kívül ő az öcsém, nyilván nem fog közénk állni egy ilyen dolog. Sajnálnám a lányt, de nem változna semmi.

2016. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ő vigasztalgatott"

ha még szoktatok beszélgetni elmondhatod, hogy tudja...


23F

2016. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én elmondanám
2016. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan, hogy az ex repült, de a nővérével a mai napig nagyon jó barátnők vagyunk.

Természetesen tud arról is, miért szakítottunk, de ebben az esetben csak kiöntöttem a lelkem, nem várom el, hogy valaki pártjára álljon.

Ami nem működik, azt nem kell erőltetni, mindkettőnknek jobb hogy szétmentünk.


Ha köztetek is baráti a viszony, és a továbbiakban is szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, akkor miért ne? Nyugodtan sírd el neki a bánatod.

Ha csak addig akarod lelki szemetesládának használni, amíg kihevered a bátyját, akkor inkább ne...

2016. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne... hagyd elmúlni
2016. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!