Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a 20 éves terhes barátnőtök arra kérne, hogy titkoljátok el a babát a szülők előtt, amig 5 hónapos terhes nem lesz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És az mire jó?
2016. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert, hogy akkor már nem lehet elvetetni.
2016. ápr. 17. 11:52
 3/13 RRR ***** válasza:
72%

a szülők miatt abortusz??

ez milyen egy baromság már??


milyen "érdekes" családi kapcsolat lehet

2016. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
20 éves már istenem! Nem szólhatnak bele abba hogy megtartja vagy nem.
2016. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 azért szerintm erősen figyelembe kéne venni a szülők véleményét, ha ők fogják eltartani a kisbabát. Én pl. 20 éves vagyok, de nem tudnék most egy gyereket megengdni magamnak anyagilag..
2016. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a szülők fogják eltartani.
2016. ápr. 17. 12:35
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Van egy sanda gyanúm, hogy ennek a "barátnőnek" a párja egy jó pár évvel idősebb a barátnőnél és a szülők valószínűleg nem szimpatizálnak a barátnővel. Ha csak azért esett volna teherbe ez a bizonyos barátnő, hogy aztán egy gyerekkel magához láncolja a pasit, aki majd el fogja tartani őket, akkor én a pasi helyében nagyon kiakadnék és nem lenne jó vége a dolognak. Just sayin'.
2016. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

12 hetes korig tudná elvetetni a gyereket, utána már nem végeznek abortuszt. Ez pedig testvérek közt sincs több három hónapnál. 18 év felett pedig teljes mértékben a barátnőd dönthet, semelyik szülője nem kényszerítheti sem abortuszra, sem szülésre. Főleg annak fényében nem értem, miért kell a szülők hozzájárulása, ha ez nem befolyásolja az ő anyagi helyzetüket.

Mondjuk tudom, honnan írsz, én a magyarországi viszonyokat vázoltam fel.

2016. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"12 hetes korig tudná elvetetni a gyereket, utána már nem végeznek abortuszt."


Ja, itt kiegészíteném, hogy egészséges magzatról írtam.

2016. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az ő szüleit nem érdekelné. Az enyémek viszont tuti kiakadnának, mert még nem régóta ismerem őt.
2016. ápr. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!