Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok és a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok és a mostani barátom (32) volt az első az életemben, de ő nem tudja, és én még mindig nem mertem neki ezt megmondani. Szerintetek ne hozzam fel továbbra is a témát, vagy ez valami olyan, amit fontos tudnia?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 27. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs gond azzal, ha felhozod, de azzal sem, ha nem. A lényeg az, hogy szégyelled-e, vagy simán be mernéd-e neki vallani.
2016. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha egyszer spontán jön a téma majd megemlíted neki.

Amúgy lehet, hogy tudja, csak nem traktál vele. ?


De szerintem ha már egy ideje együtt vagytok és ok minden sokat nem nyom a latba.

2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azért nem ártana tudnia.

Ülj le vele, és mondd el neki teljesen őszintén. Persze már érdemes lett volna előbb közölni, úgyhogy tedd hozzá azt is őszintén, hogy eddig miért nem mondtad el neki.

2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ezek szerint hazudtál neki az előéletedről,mert azt kétlem,hogy még soha nem került szóba ez a téma köztetek.
2016. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy ezt miért szégyenként éled meg?
2016. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A tapasztalatlanságodból úgyis levágta már, hogy neked ő az első.

Egy jó kapcsolat titka a NYÍLT ÉS ŐSZINTE BESZÉLGETÉS bármiről bármikor! Szóval ezen is azért elgondolkozhatnál!


Elárulnád, hogy ezen mi olyan nagy dolog van, hogy titkolni kéne?

2016. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam neki.

Ha megkérdezte volna konkrétan, elmondom neki.

De nem kérdezett rá, és én sem firtattam az ő múltját.


És mivel konkrétan nem jött szóba, ezért én nem gondoltam, hogy felhozom, mivel kellemetlen a téma.


Jól esik, hogy azt kérdezitek, mégis mi ebben a nagy dolog.

Gondolkozom és nem tudom a választ.


De talán csak az azt megelőző úgy 10 évnyi kudarcsorozat, hogy nekem soha senki... És a társadalmi elvárások, kritikák, amiket kaptam éveken át hogy én még mindig egyedül.

Mert nem saját döntés volt, hogy egyedül voltam, és ezért érzem kudarcnak és szégyellem.


Annyi negatívat kaptam az évek során, hogy jó érzés mellette nem annak a lánynak lenni...


És nem tudja.



Köszönöm a válaszokat, jól esik amit írtatok, és el fogom neki mondani.

Segített, hogy nem azt írtátok, hogy szerintetek gáz hogy nem voltam még előtte senkivel, ne mondjam el stb.

Ha idegenek így reagálnak rá, akkor ő, aki szeret biztos még jobban fog.

2016. ápr. 27. 22:18
 8/13 A kérdező kommentje:

De egyébként nem kell egyből ítélkezni, mert csak egy aprócska szeletét tártam elétek a kapcsolatunknak.


Nem kell feltételezni, hogy hazug vagyok például.



Ez az egyetlen téma/terület, amivel kapcsolatban nagyon erős gátlásaim vannak, azt hiszem, ezért van/volt szükségem megerősítésre.

2016. ápr. 27. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is sejted, hogy ezzel mekkora örömet fogsz neki okozni. Biztos sejtette, de a teljes bizonyosság, felbecsülhetetlen.
2016. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elmondhatod neki nyugodtan. Sok boldogsagot nektek :)

Én 16 éves korom óta vagyok együtt a férjemmel, de mégis megérintett, és átéreztem ezt, amit írtál :)

Remélem boldog vagy és az is maradsz mindig :)

2016. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!