Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első férfi. Van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első férfi. Van olyan, hogy örökre fontos lesz?

Figyelt kérdés
20 éves koromig még csókolózni sem csókolóztam. Mikor 20 lettem akkor kezdődött vele, nem szokványosak a körülmények ráadásul ő jó pár évvel idősebb nálam. Aztán összevesztünk csúnyán, hónapokig nem is beszéltünk. Azóta már van valakije, tudom hogy köztünk már nem lesz komoly viszony, nem is én leszek a felesége. Viszont szeretem nagyon. Azért van ez, mert az első volt? Elmúlik ez egyszer? Remélem hogy sosem szakad meg köztünk a kapcsolat, mert jó felőle hallani és beszélni vele.
2014. dec. 26. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
igen... fontos marad neked örökre... tapasztalatból mondom...:((
2014. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:
Az elsőre mindig emlékszik az ember, ahogy egy jelentősebb nagy horderejű 5-re is. Ahogy több partnered lesz, és 1-1 élményt több emberrel különbözőként élsz meg, annál kevésbé lesz ez a hiány erős. Próbáld meg elengedni ellenben, mert ha valakivel megismerkedsz és hozzá viszonyítod, rá gondolsz közben, na az teljesen megöli az egészet...
2014. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lesznek majd új szerelmeid, de az elsőt az ember nem felejti soha, számomra egy szép emlék mard örökre.
2014. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!