Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elvetemült az akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvetemült az akinek bejönnek a cosplay-es szerepjátékok?

Figyelt kérdés
Benne lennétek ilyesmiben lányok, a párotokkal ?
2016. ápr. 28. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem benne lennek. :) Sokszor gondolkodtam mar rajta, vannak is tetszetos karakterek, de kozben meg elrepulnek felettem az evek... :D


23L

2016. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem végtelenül irritálnak az animék. 22/F
2016. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Óvodában biztos nem lenne az. Ez megint egy olcsó amerikai észmosása a huszonéveseknek, hogy minél butábbak legyenek.
2016. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Igen,agymosás,mert valakinek bejön egy színes parókás diáklány,vagy egyéb.

Amerikai...majdnem,csak inkább Japán.


Szerintem nem az.

2016. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek cosplayezni,conokra mindig beöltözök,szóval van már egy pár jelmezem.Ha a párom azt kérné, hogy vegyem fel az ágyban is valamelyiket,benne lennék,tetszene.Egyetemistaként erősen kétlem hogy a cp bárkit butává tenne,ráadásul ez inkább japán eredetű :) 21/L
2016. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Japánban ez a kultúra része, tetszik/nem tetszik. Eredetileg az atombomba támadást feldolgozandó kezdtek animéket gyártani, amelyek akkoriban természetesen nem diákszerelemről szóltak. Megint más tészta, hogy Magyarországon hogy állnak a témához... :)


25N

2016. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek. 23/F
2016. ápr. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nos, ha a párom jessica nigiri lenne, akkor bármit fölvehetne, tolnám benne reggeltől estig.
2016. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!