Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha még az életkedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még az életkedvem is elment?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és egy 16 éves fiú felvett msn-re és jól összebarátkoztunk. Járni akart velem és mondta hogy ha a válaszom igen akkor talizzunk. Megbeszéltük hogy másnap megmondom a választ, nagy gondolkozás után másnap mondtam neki hogy a válasz igen és hogy talizzunk. Erre ő meg mondja hogy csak szivatott, nem is jövök be neki, olyan csúnya vagyok mint a bűn, meg hogy ismeri a cigány fajtámat pedig nem is vagyok cigány, meg bottal sem nyúlna hozzám stb. És még a maradék önbizalmamat is elvette és azóta nehezen mosolygok, nincs életkedvem se, nincs kedvem semmihez, még sírni sincs kedvem.. :( Kérlek segitsetek mert a barátaim a régi nevetős vigyorgós énemet akarják.. Mit tegyek? Hogyan növelhetném az önbizalmam?
2008. szept. 23. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak szemétkedett veled ez a kis majom.

Ha csúnya lennél, azt te is látnád a tükörben, vagy kaptál volna már visszajelzéseket.

Szerintem zavarba jött ez a srác, azért mondott ilyet. Ne törődj vele!!

Egy 16 éves lány különben sem lehet csúnya, hiszen a fiatalság MAGA A SZÉPSÉG :))))

2008. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Tanultál, ugye? :) Ez a net borzalmas és nevetséges világa. Itt sosem tudhatod, valójában ki kicsoda, hidd el, én is jártam már így. Ráadásul még ma is visszaköszön egy ilyen rossz tapasztalatom.

Amit tehetsz: sosem teszed a lábad még egy ilyen 'kapcsolatba'. Mivel senki más nem tudja körülötted ezt (azért a legjobb barátoddal megbeszélhetnéd, biztosan nem taszítana el magától), ezért képzeletben kezdj új lapot.

Fedezz fel valami olyan sportot, délutáni elfoglaltságot, ami leköt. Nézz filmeket, járj el teázókba vagy vásárolni a barátaiddal, nyugodtan szidd azt a görényt, aki így elbánt veled, add ki magadból, ÉS engedd el! Fújja el a szél, képzeld el, hogy elfújja az emlékeket.

Az önbizalmadat pedig az előbb említett sport is meghozza, de kereshetsz interneten is különböző módszereket, meditálhatsz (tényleg hasznos!), ugyanúgy a jóga is baromira hatásos, de ha ezek nem váltak be, érdeklődj a Bach-virágterápia után (személyesen nem tudom, de jó visszajelzéseket hallottam eddig).

Ne aggódj, nem olyan nehéz ám túllépni, ez az érzés is hamar elmúlik!:)

famerilla.

2008. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mi segítsünk? Azt mondod a barátaid a vigyorgós énedet akarják...akkor hajrá, tessék csak rájuk bízni magad és hagyni, hogy ők segítsenek!!!

Amúgy meg a sráccal ne is foglalkozz, töröld le, tiltsd le, FELEJTSD EL...ennél többet azt hiszem nem tudsz tenni! Elhiszem, hogy szarul esett, nekem is így esett volna...együttérzek veled :(

2008. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
vegyél fel msn-re!ott adok tanácsot,én is átmentem hasonlón már! monicica14@hotmail.com
2008. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 23. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol ilyen agybajnokokkal?

Tiltsd le, felejtsd el. Foglalkozz a barátaiddal. És óvatosan ismerkedj...

2008. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele vannak ilyen barmok(tapasztalat)szép vagy...mert minden nö szép:)))
2008. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már egy ilyen bunkó fazon miatt szomorú legyél.Felejtsd el,töröld le őt msn-ről.A sportot én is jó ötletnek tartom nekem is sok önbizalmat adott annak idején.Meg járj el a barátaiddal,hidd el el fogod felejteni ezt az egészet.Fel a fejjel,meg tudod csinálni.
2008. szept. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem tanulj belőle. Nem ismerkedj többet msn-en, arc nélkül az emberek bármit mondhatnak és sokszor meg is teszik. Biztos, hogy ez a gyökér se merte volna ezt csinálni veled amikor együtt vagytok, csak így interneten. Emellett a 3. válaszolóval is egyetértek, ezen tényleg csak te tudsz segíteni.
2008. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az ien fiuval nem is tudom mit kéne csinálni :@ Szánalmas...

Szerintem nincs csúnya ember, mindenkiben van szép és mindenkinek mást jelent a szépség. Ezért hogy egy fiu így átvert és ieneket mondott nem kell h elveszítsd az önbizalmat vagy elszomorodj. Fel a fejjel biztos megérkezik majd a szőke herceg fehér lovon :D Addig is ott vannak a barátaid :)


F/16

2009. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!