Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen elment az életkedvem.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és úgy érzem teljesen elment az életkedvem. Pár hónapja volt egy eléggé nagy csalódásom, egy fiú miatt, akivel úgy mond csak jóban vagyunk, de én teljesen beleszerettem, de esélytelen az egész. Hiába találkozok a barátaimmal, nem tudnak felvidítani…ha nevetek az felszínes, nem pedig mélyről jövő…nincs kedvem semmihez…a barátaim is már kezdenek elpártolni mellőlem…nem értem magam. Mit lehetne tenni? Teljesen kétségbe vagyok esve.
2009. júl. 27. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet szép, tenéked magyarázzam? Mondhatnám, de ez úgysem segítene. Ezen a "csapáson" szinte mindenki átesik egyszer-kétszer. Próbálj más irányba elindulni. Járj könyvtárba, moziba, a barátokkal, ide-oda. Ha egy beteljesült szerelemben csalódsz, hidd el, sokkal rosszabb volna. Írj naplót és írd le a fájdalmaidat! A barátaid is a vidámságot keresik, ezt is be kell látnod. Hogy megmaradjanak, neked kell alkalmazkodni hozzájuk. Ne szomorkodj, leszel még boldog! Higgy benne!
2009. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szúúúszááá!! Ne várj csodát a válaszadóktól, nem vagyunk rá képesek. Erre a problémára nem elég egy tanács ami azt mondja vegyél forró fürdőt, egyél valami finomat, nézz meg egy filmet...ha ez hosszú távon nyomaszt akkor hosszú távú a gyógyulás is. Amikor én magam alatt voltam, több héten keresztűl, sokszor az alvásba menekültem, attól időlegesen jobb lett, de nem változott semmi. Az igazi áttörést az jelentette hogy megtaláltam az IGAZI baráatimat. Akikkel vágyom együtt lenni, akikkel öröm az élet, az egyetem, a tanulás hát még a nyaralás és a bulik. Szerintem nem vesz téged körül olyan ember, akiben megbízhatsz akivel önfeledten jól érzed magad és kikapcsolsz vele, aki szószerint MEGGYÓGYÍT! Én egy véletlen folytán kerültem velük kapcsolatba, szerintem előtted is nyitva áll a lehetőség. A lényeg: ne fulladj bele az önsajnálatba. Nem segít. Pusszanás ;)
2009. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...van abba valami, hogy nincs olyan igazi barátom, akivel mindent megbeszélhetek, de ennek is megvan az oka. megpróbálok helyre jönni:)
2009. júl. 27. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj egy privát emailt én szívesen meghallgatlak...
2009. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!