Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek nem a szép nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Mert én úgy vagyok vele, hogy a nagyon jóképű férfiak nem vonzanak, mindig a kevésbé szép, de "van benne valami" kisugárzással megáldott pasik jönnek be. És sok nőtől hallottam már ugyanezt. Viszont férfitől még sosem hallottam ezt a nőkről.
2016. ápr. 29. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyen vagyok, a középkategória számomra a csúcs és a természetes szépség minden smink nélkül, sokan neveznek bu. zinak mikor leszólok egy szilikonszájú műcsöcsü ribit, de nem érdekel.
2016. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
persze,léteznek ilyenek
2016. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Persze.Egy szép nő mellett folyton frusztráltnak érezném magam és nem ok nélkül,de egy olyan nő mellett aki inkább csak nekem tetszik és mások számára jó esetben átlagos,szóval egy ilyen nő mellett igazán biztonságban érezném magam.Az fontos,hogy nekem bejöjjön,de ehhez nem kell szépnek lennie.:)Szóval ilyen nőt képzelek el magam mellé.:)
2016. ápr. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Akartam linkelni egy képet egy lányról, akit mindenki vagy csúnyának vagy átlagosnak tart, én mégis gyönyörűnek látom.

2016. ápr. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

#3

Én ettől nem félek amúgy. Tudod, miért? Mert ha szeret, akkor úgyis velem fog maradni, nem fog megcsinálni, nem fogják lecsapni a kezemről. Ha meg nem szeret, akkor elengedem, mert egy egyoldalú kapcsolatnak nincs sok értelme. Én nem is értem azokat, akik féltékenykednek a párjukra. Szerintem tök felesleges. Aki szeret, az úgyse csal meg. Ha meg mégis, akkor sose szeretett, így csak egy látszat/szex kapcsolat volt. Ki akar egy ilyen kapcsolatban élni?

2016. ápr. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a szép nők tetszenek, hanem akik tetszenek azok szépek.
2016. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele! Sosem jöttek be a tipikus szépségek. Mindig az "átlagos" külsejű csajok tudtak megfogni. Viszont sokszor nem akarták elhinni, hogy komolyan szeretnék tőlük valamit. Azt gondolták csak szórakozom velük stb., kevés "átlagos" külsejű nőnek van megfelelő önbizalma. Persze ez a férfiakra is igaz tudom, de én nem férfiakat keresek. :)
2016. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én úgy vagyok, hogy mindig is olyan nők tetszettek, akiket szépnek láttam. Függetlenül attól, hogy mások esetleg rondának vagy szépnek tartották-e. Általában az összkép volt az ami igazán megfogott egy nőben.
2016. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az érdekesebb arcú lányok tetszenek, akik nem a szépségkirálynő kategóriás egyformák. Pár ismerősömtől megkaptam néhány lányra, aki nagyon bejött, hogy csúnyák. Nekem tetszettek.
2016. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az exem. Ne is kérdezd.

Nekem is 10-es skálán 6-7-es pasik jönnek be.

Aki nem hiszi, járjon utána.

2016. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!