Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Mennyire tetszenek nektek a tetoválást viselő lányok?

Figyelt kérdés

Itt nem a nagy méretű tetoválásokra gondolok, hanem 1-2 apróra (számára jelentéssel bírnak).

Tetszik, nem tetszik? Ha szerelmes vagy a lányba, de semmiféle tetoválás sem tetszik, akkor el tudsz tekinteni ettől az apró "hibától"?

Ha szeretnétek, akkor életkort és nemet is írhattok.

:)



2016. febr. 12. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. Ha jól néznek ki és képvisel egy jó stílust, felőlem tele is lehet varrva rendesen.

Az arcot kivéve, ott minden tetoválás taszít, a szemöldök is.

28/F

2016. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jó lehet, bàr attól függ mit ábrázol. Kifejezetten jól mutat pár embernek pár darab, semmi gondom nincs vele, én is akarok majd egyet csináltatni. Viszont a nagyon sok meg nagy már taszító
2016. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem tetszik, nálam kizáró ok.
2016. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem tetszik.
2016. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Yoni03 ***** válasza:
Számomra visszataszító...16F
2016. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Titusztitusz ***** válasza:
18%
Az én esetemben, BÁRMILYEN tetoválás azonnal kizáró ok lenne egy hölgy esetében...És semmilyen módon nem tudnék változtatni ezen az álláspontomon, akármilyen szerelmes is lennék a hölgybe...(Bár mondjuk tetoválást viselő hölgybe már alapbol bele se szeretnék soha...)
2016. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 kotyo12 ***** válasza:
18%
Szerintem nem rossz. Csak valamiért a tetovált lányok könnyűvérűek
2016. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tetoválás függő, de nálam előny. Mutasd mid van. :)
2016. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mikeXxX ***** válasza:
Pici az talán nem zavar a nagyok meg kifejezetten taszítóak egy lányon szerintem de nem ez lenne a váló ok az is biztos ! 36f
2016. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek! Imádom a Suicide Girlst is! Én pont az ilyen rossz lányokra bukok :) (kivéve, ha valami nagyon szart látok)
2016. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!