Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell ferfiakat leszolit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ferfiakat leszolitani? Vagy az nagyon kiabrandito?

Figyelt kérdés

Lehetoleg olyanok valaszat varom, akik nem azok az elkeseredett, 30-40 eves szuz pasik. Nincs veluk bajom, felre ne ertsetek, de gondolom, ok mar annyira ketsegbe vannak esve, hogy a ket kezuket ossztennek, ha csak rajuk mosolyogna egy no. Ezeket a ferfiakat el akarom kerulni. (Volt ilyennel dolgom, csaknem eljarast inditottam ellene zaklatas miatt, annyira ram tapadt.)


Na, szoval. Mennyire gaz, ha atlagos lanykent valahogy megprobalnek beszelgetest kezdemenyezni egy nekem tetszo ferfival? Es hogyan tegyem? Konnyebb dolgom van, ha mondjuk latom, hogy Stephen Kinget olvas (volt mar ilyen), es akkor mar van egy tema, de csak ugy mit tegyek? Maradjak inkabb a szemezesnel?


Amit el tudok kepzelni, hogy mondjuk irok valamit egy cetlire az elerhetosegemmel, es utana viszem, hogy "ezt elejtetted", aztan elsprintelek a pi-aba :'D vagy ez nagyon dedos es atlatszo?


Konkret tippeket varok, ha valaki szerint ez rendben van.


23L


2016. ápr. 30. 22:50
1 2
 1/17 anonim válasza:

ne parazzal, nugodtan beszelgess, kozos temak jok.

csak poenosan az mindig jo.

33f

2016. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha lányként arra van szükséged hogy férfiaknál kezdeményezz, akkor bizony az a szomorú igazság, hogy rosszabb vagy mint az elkeseredett 30-40 éves szűz pasik.
2016. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 opened paradise ***** válasza:

Egyáltalán nincs vele baj!

A cetli az inkább gyáva. Végső esetben az is egy megoldás,de ha akarsz valamit,nyugodtan mondd meg és ne csak otthon reménykedj,hogy megcsörren a telefon.

Nem kell egyből az ölébe ülni,de beszélgetést kezdeményezhetsz. Vagy csak egy mondat és megtudod,hogy hogy álltok.

Pl. "Meddig mosolyogjak még,hogy megszólíts?".

Persze nem tényleg számonkérően.

2016. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most miért 2-es, hadd kezdeményezzen!


Mondjuk ez a Stephan King-et olvas és beszédbe elegyedsz vele nekem nem tűnik ismerkedősnek.

Voltam hasonló szituban, rohadtul nem úgy tűnik, mintha irántam érdeklődne a lány, inkább a könyv iránt vagy csak unatkozik.


Ha valóban ismerkedni akarsz, akkor jó kezdetnek bármi, de a lényeg az, hogy flörtölős jeleket küldj (és ha lehet, jó sokat), különben csak egy félbaráti csevej lesz a kategóriája.

Flörtölős jel: mosoly, féloldalas mosoly, hajsimogatás, stb.

2016. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. :) irjatok meg!


Csak atlagos kinezetu vagyok, ez igaz, de azert lennenek lehetosegeim, de sajnos meg nem voltam szerelmes egyszer sem.

2016. ápr. 30. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:
A cetlis ötleteden jót mosolyogtam :D Jó látni, hogy vanna lányok akik nem csak várják, hogy valaki elszedje, őket. De hogy válaszoljak is, szerintem nem kell nagyon túl agyalni a dolgot, akár még az időjárással is lehet kezdeni, aztán ha a kiszemelt belemegy a beszélgetésbe lehet terelgetni a témát. A lényeges inkább a viselkedés, a jelek amiket küldesz beszélgetés közbe. Egy szép mosoly könnyen lendíthet a dolgon :)
2016. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha egy lány a kezembe nyomna egy cetlit és elfutna, akkor nem a telefonszámára számítanék. De valószínűleg fel sem hívnám, ha még a rámköszönés sem ment neki.
2016. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Erről az elsprintelek a pi*ába-megoldásról ez jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=eAqgXhblr-w

2016. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdezz bármit, hol a buszmegálló, vagy akármilyen egyszerű dolgot.

Ha megmondja, az már OK, de ha el is kísér....

2016. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nem gáz az, ha te kezdeményezel a férfiaknál...Viszont néhány dologra nem árt azért vigyázni ez esetben...Pl. arra, hogy ne legyél AGRESSZÍV stílusu, és erőszakos...Ha egy nő kezdeményez a férfinál, akkor azt lehetőleg MINDIG finoman, és kedvesen tegye...Szóval nem ugyanaz "puskával vadászni", és "hálóval halászni"...A nők stílusához inkább ez utóbbi stílus az ideálisabb...Konkrétan ez annyit jelent, hogy ha te szólítol meg egy férfit, akkor azt "tétovázva", SEGÍTSÉGKÉRŐ szitu során tedd inkább, aholis módot adol a férfinak arra, hogy SEGÍTŐKÉSZ, vagy FIGYELMES LEHESSEN VELED...Szóval ne úgy szólítsd meg, hogy:"Figyu, kemény fickónak látszol, nincs kedved járni velem"? Inkább csináld úgy, hogy:"Bocsánat...Segítene egy kicsit nekem? Nemtudom hogy miként jussak el ide, vagy oda, mivel nem vagyok idevalósi"...Vagy:"Ne haragudj, nemtudod hogy mennyi az idő? Nincs nálam az órám, és fogalmam sincs mennyi lehet a pontos idő"...Meg hasonló szellemiségü szitukat próbálj létesíteni...
2016. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!