Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam volt? 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam volt? 8 hónap alatt nem lehet kiismerni a másikat.

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem, és én azt mondtam neki hogy 8 hónap alatt nem tudott teljesen megismerni sem. Ő próbált visszakozni hogy de hát azért beszélgettünk, viszont azzal vágtam vissza hogy heti 1-2 találkozóból, olyan hétvégéből amikor szombaton csak este megyünk át hozzá, vacsi, film szex a program, majd másnap 10-11-ig alszik, délben ebéd a szüleinél - nem lehet eléggé megismerni a másikat hiszen nincs is idő szinte kommunikálni és beszélgetni.

Én javítani akartam ezen, több találkozóval, romantikus programokkal ahol lehet beszélgetni, összeköltözéssel, de ő nem kért belőle, jövő héten már el is hívja a kiszemelt lányt randira, azt akit még a kapcsolatunk alatt nézett ki magának :(

Szerintem nem volt idő - és neki akarata - engem megismerni, míg azzal a lánnyal minden nap találkozott hiszen a kolléganője.

Mi a véleményetek?


2016. máj. 1. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt, hidd el, én majdnem 8 év alatt nem ismertem ki az exemet, olyan meglepetéseket kaptam, ma már nevetek rajta akkoriban viszont sírtam.
2016. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kiismerés kérdése. Valamiért nem vonzódott hozzád eléggé, ennyi. Van ilyen, a szerelmet és a vonzódást (illetve annak hiányát) sokszor nem lehet megmagyarázni, indokolni, és számon kérni sem...
2016. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem lehet senkit kiismerni 8 hónap alatt, még akkor sem, ha együtt éltek.


Viszont a szakításotok nem ennek a hibája, és nem azért nem szeret, mert nem találkoztatok eleget. Ha valakivel nem igazán illetek össze, az hamar kiderült. Nálatok is így történt.

Az a véleményem, hogy felesleges az időt hibáztatni, mert ahol 8 hónap alatt nem szeretett beléd, ott 8 év alatt sem lett volna jó kapcsolat ebből. Ezt kellene megérteni.

2016. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom, h nem igazán érdekelted őt, jó volt a családi ebédnél, meg szexnél, h van mellette vki, de csak ilyen ingyen díszkíséret lehettél neki, ha már a kapcsolatotok alatt kinézett magának egy kolléganőt.
2016. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazad volt.


Na és most jobban érzed magad attól hogy igazad volt? Változott bármi?...

2016. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!