Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nez allandoan es keresi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nez allandoan es keresi a tarsasagomat, ha par honap mulva megnosul?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy ferfi, akivel folyton szemezunk, gyakran van a kozelemben, a karacsonyi ceges bulin is vegig mellettem volt, felkert tancolni, hozzam simult, olelgetett stb. Viszont! ma megtudtam, hogy majusban megnosul. 9 eve van a baratnojevel. Miert mutat olyan jeleket, mintha tetszenek neki?
2016. febr. 12. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm a nőknek mindig üldözési mániájuk van..

Arra nem gondoltál esetleg, hogy csak kedvel? Jó a társoságod vagy valami? A buszon hozzám is pl elég sokan simulnak, illetve utcán megnéznek... na bumm, akkor most ők is mind belém vannak zúgva... ?:))))))))))))))))))))


Na ne röhögtess már...

2016. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán éppen azért mert nemsoká megnősül. Gondolom egy kis szexre jó lennél neki mielőtt igába hajtja a fejét.
2016. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak a változatosság gyönyörködtet elvet követi. Lehet hogy rosszindulatú vagyok, de ha kellesz is neki, csak szeretőnek, semmi többnek.
2016. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ez sem szerelemből fog házasodni.
2016. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen férfi van. Nemrég az egyik barátomról kiderült, hogy pontosan ez a kaliber. Lefeküdne, mivel esetemben vallomást is tett. Ennek ellenére ott a barátnő, őt dugja, vele tervezi a jövőjét. De szexuálisan vonzónak tart, amit nem tud elrejteni. Lerí róla, + mondja is. 9 év sok idő. Gondolom szereti, de ennyi idő után megszokottá válik minden. Viszont elveszi, okkal. Ha jót akarsz magadnak, hanyagold. Mert itt csak te kerülhetsz mélyre. Számára ez csak +, amit a párján vezet le. Rád nézve megalázó. Ez az egyik variáció. A másik. Sok közvetlen, nagyon közvetlen ember van. Ő ilyen, te meg kombinálsz. Egy a lényeg, nősül, éli az életét, mit foglalkozol azzal, aki mást válssztott? L
2016. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért keresi a társaságodat, mert be akarja verni a lompost. De ez miért nem egyértelmű a számodra?
2016. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek itt nem objektív vélemények.Megeshet,hogy azért van a nővel,mert még nem talált jobbat,de ha találna,akkor őt venné el a mostani menyasszonya helyett.
2016. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kilenc év alatt nem talált jobbat??? Ugyan már.
2016. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Édes vagy :)

Majd megtudod, ha valaha lesz ilyen hosszú kapcsolatod. 9 év után egy kis flört belefér. Az ember felpezsdül és ezt a kis izgalmat hazaviszi, jól van ez így. Amíg nem hív téged sehova, nem csókol meg, addig még az asszony se bánja, ha kicsit legyezgetteti veled a hiúságát.

2016. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hello sorstárs! Megértelek, mert majdnem ebben a helyzetben vagyok, csak az én esetemben a kandúr már megnősült. Közvetlen is volt, szimpátia is volt, ki tudja, talán vágy is, de már választott, döntött. Legyezgette a hiúságát velem, majd szembesített a helyzettel. Nem volt semmi komoly ez igaz, de nekem megtetszett, meg is kedveltem, ezért nehéz volt szembesülnöm vele, hogy esélyem sincs nála. Mármint valódi esélyem. Fel sem fogom ezután miért viselkedett ugyanúgy mint azelőtt, amíg együtt dolgoztunk.

Számít az egyáltalán miért teszi? A lényeget tekintve. Talán csak közvetlen. Lehet, hogy az esete lennél, ha szingli volna. Talán csak mindent megnéz, ami szép (vagyis olyan mint én. Ne is kérdezd.) Talán szimpatikus vagy neki.

Tudom, rosszul esik hallani, (és mondani is) de az emberek ilyen logikátlanok. Az üzletben is egy csomó mindent megnézek úgy, hogy aztán mégsem veszem meg, mert már van otthon. Felveszem, meg is tapogatom/szagolom olykor, néha napokig vívódok. Aztán legyőzöm a vágyat. Ez az ő próbája, nem a tiéd. Te elég jó lennél. Ne szomorkodj.

2016. febr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!