Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan történetetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan történetetek, amiben teljesen másképp alakult, mint ahogy látszott?

Figyelt kérdés

Van olyan történetetek, amiben teljesen másképp alakultak a dolgok, mint ahogyan elsőre tűntek?


nekem pl. eléálltam a lány elé, hogy többet szeretnék, de ő pont tegnap pasizott be. Aztán 4 nap múlva ő keresett.


2016. máj. 1. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz,hogy úgy érezted,hogy szeret valaki és majd együtt öregedtek meg aztán csak úgy lelép?
2016. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akár, de ennek az ellenkezőjére is
2016. máj. 1. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nem csak ilyenekből áll az életem.

Esküszöm, ha egyszer valami terv szerint alakulna, azt se tudnám, hogy mit kéne csinálni, mert arra már nem is tervezek...

2016. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

^ Ez aranyos volt. :)


Nekem volt olyan - ha már párkapcsolatok -, hogy egy netes ismerkedés csak levelezésnek indult. Aztán rövidesen randi lett belőle, első fordulat.

Villámcsapás részemről; őt nem tudom, de kb. tíz perccel utána már írt, hogy mi az "ítélet". Természetesen a folytatásra szavaztam, pláne, hogy az előző hónapok sikertelen kísérletei után úgy éreztem, végre megtaláltam azt, akit kerestem. Mentek a nagy tervezgetések írásban, mindkét részről hosszú távra természetesen. Aztán a második randi után visszakozott, számomra érthetetlen okokra hivatkozva, második fordulat.

Hosszas írásbeli kommunikáció után találkoztunk harmadszor is, előtte azt mondta, most már minden rendben lesz. Harmadik fordulat.

De persze nem lett, ismét ugyanazokkal az érvekkel jött. Negyedik fordulat.

Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot. Már tudtam én is, hogy ebből semmi sem lesz, és próbáltam elfogadni. Csak szerettem volna személyesen megbeszélni. Több talit is terveztünk, amiket sorban lemondott, szerintem egyszerűen nem volt elég bátor ahhoz, hogy szemtől szemben elmondja az igazságot, attól félt, hogy drámázni fogok, pedig eszemben sem volt.

A legutolsó alkalommal ő hívott, hogy most talizhatnánk, de épp nem értem rá. Viszont pár nap múlva úgy döntöttem, hogy nem keresem többet semmiképp, "akkor sem hívlak, ha darabokra hullok szét" jelszóval. Ő sem keresett.

Nagyon nehezen ment a feldolgozás, mert egyrészt hűséges típus vagyok, másrészt meg túl hamar beleéltem magam, és így túl hamar belezúgtam. Kb. ugyanannyi ideig tartott, mire végleg túltettem magam az ügyön, mint maga a kapcsolat. :(

2016. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!