Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan nőről aki mindig az anyjával lóg, nincs olyan amit ne beszélne meg vele és úgy kell lenni mindennek ahogy az anyja mondja?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor a nő az aki ilyen anyámasszony katonája és hogy tudja elviselni ezt a párja? Nyilván rendeben van,hogy valaki kötődik az édesanyjához,szereti stb ez természetes,de azért van határ.

Ilyen nő ha nem változik meg akkor milyen párkapcsolata lesz,vagy lesz e olyan aki elvenné? Ti ismertek ilyet? Vagy férfiaknak akiknek ilyen a párjuk mennyire nehéz elviselni?


2016. ápr. 24. 04:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Garantált a szakítás. Anyuci pici lánya nem jó ómen. De férfiban sem.
2016. ápr. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy egy ilyen ember megváltozhat,vagy képes belátni hogy kicsit le kellene válni a szülőről és elkezdeni élni a saját életét,saját döntéseket hozni...? Volt már rá példa?
2016. ápr. 24. 04:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKI képes arra, hogy változzon, de ezt csak akkor éri el, ha akarja és tesz is érte.

Még a csajnak a saját személyisége se alakult ki, mert akkor nem csinálna mindig mindent úgy, ahogy az anyukája mondja.

2016. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl anyás. Ettől függetlenül még biztos lesz, aki elviseli, csak azért elég kellemetlen helyzet. De hány túl anyás férfit ismerek, akinek van felesége!
2016. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: biztos van rá példa, hogy változhat, de nekem volt egy ilyen 25 év feletti barátnőm, és bizony mikor elkezdtem feszegetni az összeköltözést, és társait, akkor mama elkezdte védeni a szerzett jogait (a lány viszi a teljes hátartást, és látja el a társalkodónő szerepét mamuci mellett), és a végén természetesen én kerültem ki vesztesen a szituból, nehéz felrobbantani azt, ha a szülők ilyen fokú kontrollt gyakorolnak a gyermeken még felnőtt korában is.


(ui: a csajszi 30+, még mindig mamával él, és utána nem is volt kapcsolata, mert anyuci gyorsan rájött, hogy a férfiak nagyon veszélyesek)

2016. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerek ilyet! örülök, hogy megszabadultam tőle!
2016. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekemis volt ilyen csajom és anyuci tett róla hogy vége legyen :D

Mindenhova együtt kell menni, mindig kérdezi tőle most is hogy "holvagy, micsinalsz, hol talalkozzunk" és ezt napi szinten....

Aki ennyire életképtelen az meg is érdemli az örök szingliséget.

2016. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!