Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem a barátomtól hogy én vagyok-e neki az igazi vagy teljesen értelmetlen mert úgysem adna őszinte választ akkor sem ha nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy annyira alattomos kérdés...mondom ezt nőként.

Ha érzed, hogy szeret, veled tervezi a jövőjét, akkor minek akarod kelteni a feszkót? Tényleg, erre a kérdésre egyáltalán mi a jó válasz...?

Én most elgondolkodtam fordított esetben ez hogy érintene. Imádom páromat, tervezgetünk is előre, de ha nekem szegezné ezt a kérdést, csak pislognék. Szeretem? Igen. Komolyan gondolom vele? Igen. Ő-e az igazi? Fogalmam sincs, ezt majd az idő dönti el. Boldog vagyok vele, mint még soha senkivel és csak ez számít.

Szerintem hagy ezzel a bugyuta unfair kérdéssel.

2016. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Karinthy kérdezte az agysebészét:

- Van tumorom?

- Nincs.

- És ha volna megmondanád?

- Nem.


Megkérdezel valamit, de a pozitív válasz nem fog megnyugtatni, tudod előre, - a negatív válaszra meg inkább ne is gondoljunk.....


Szerintem amit #9-ben írtál az elég egyértelmű.

2016. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát... sztem inkább ne kérdezd meg, mert felesleges. Ha már megkérdezed, akkor az, aki szerint nem (és nem feltétlen azért, mert tudna nálad jobbat, hanem mert nem hisz abban, hogy jujj, van olyan, hogy az IGAZI), az lehet, hogy inkább azt mondja, hogy igen... mert ha már megkérdezted, akkor hiszel az ilyen szentimentális-nyálas dolgokban, és nagyobb eséllyel sértődsz meg és duzzogsz, ha megmondja, hogy nem hisz benne. Mert az ilyen típusú emberek ált. így reagálnak, ha vki nem hisz abban, amiben ők igen.
2016. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!