Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nők nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nők nagy része miért várja el a pasiktól hogy legyen saját lakásuk miközben ők általában nincstelenek és a szüleikkel élnek?

Figyelt kérdés
Milyen jogalapon várják el hogy módosabb legyen a pasi?
2016. máj. 2. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagyok megsértve. Miért is lennék? Én csak röhögni tudok azon, amikor valamelyik csaj megint rázendít a szokásos mesére, mely szerint ez csak a pasik kitalációja, hogy a nők a pénzre mennek társválasztás során. Érted, lehet hülyének nézni a férfiakat, de minek? Én mindig értékelem, ha van olyan nő, aki lehalább felvállalja, hogy igenis pénz alapján dönt, mert a szükség egyszerűen így hozza.
2016. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézzétek, ha reálisak vagyunk, akkor pénzre a megélhetéshez szükség van, mert egy kiló kenyeret sem kapsz a boltban a két szép szemedért. Szóval én úgy gondolom, hogy aki azt mondja, hogy neki nem számít a pénz, annak vagy fogalma sincs arról, mennyiből élne meg, mert mindig eltartott volt, és nem is volt semmilyen kényszer, hogy ebből minél előbb kitörjön, vagy olyan jövedelme/tartaléka van, hogy nem kell gondolkodnia azon, hogy mennyit költ a szükséges dolgokra, mert lazán kifizeti.

Aki már egy kicsit szűkösebb keretek között kell, hogy mozogjon, és nem teljesen hülye, hogy minden pénzügyi ajánlatba gondolkodás nélkül fejest ugorjon, hogy még az unokái is fizessék az adósságát, az már odafigyel arra is, hogy mennyi elég két embernek, vagy egy családnak adott esetben.

2016. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 Csupán nem kell túlzásokba esni. Nem csak akkor van esélyed a csajoknál, ha BMW van a segged alatt és 2 hetente mész Hawaii-ra kirándulni. Továbbá az sem igaz, hogy csak akkor van esélyed kapcsolatra, ha a csajodat folyton pénzeled és szép ruhákat, ékszereket veszel neki hetente.

Ez mind túlzás.


Számomra az egzisztencia a családtervezés, az életünk felépítése miatt fontos (amibe én ugyanúgy beleteszek), nem pedig azért, hogy a kapcsolat kezdetétől életem végéig az ujjamat se kelljen mozdítani és kinyalják a seggemet a szép ruhákkal, szép ékszerekkel.


Rossz oldaláról fogjátok meg a dolgot. Az itt válaszoló nők pedig azért ugranak erre, mert legtöbben azt állítjátok, azt hiszitek, hogy mindez a gyémántról és a GUCCI-ról. Na ez az ami nem igaz, és ez az amit cáfolnak.


Remélem érthető lett. :)


#3

2016. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*és GUCCI-ról szól.
2016. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Véletlen megtaláltam egy másik kérdésed ami így szól: "Hogyan lehet csatlakozni az illuminátus rendhez?" Szerintem nem azzal van a baj hogy nincs lakásod papi. :DDDDD
2016. máj. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!