Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél néhány fiú olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél néhány fiú olyan gyorsan?

Figyelt kérdés
És még annyi hogy lassabban nem menne ha megpróbálnátok?
2016. máj. 2. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi? A hadarás nem valami fiúbetegség... Én is nagyon gyorsan beszélek, pedig lány vagyok. És nem, nem tudunk lassabban beszélni.
2016. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aperitif ***** válasza:
A hadarás pont olyan beszédhiba, mint a dadogás. Hiába próbálja meg, nem tud másképp beszélni, esetleg logopédus segítségével.
2016. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze a lányok is beszélhetnek gyorsan.

De ezt most kivételesen fiúktól kérdezem.:-*

2016. máj. 2. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert gyorsabban jár az eszük mint a nyelvük, vagyis gondolatban már 10 lépéssel előrébb vannak.
2016. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rájöttem miért hadarok.


Mert félek hogy a szavamba vágnak. Ha lassan vagy átlagos tempóban beszéltem, akkor egy csomószor azt tapasztaltam hogy még nem fejeztem be a mondanivalóm, de a másik már beleszólt és elkezdte mondani a saját dolgait. Ez nagyon zavart, szorongáshoz vezethetett bennem. És ez miatt már inkább gyorsan beszélek, hogy minél hamarabb befejezzem amit mondani akarok és minél kisebb eséllyel szóljon bele a másik. Már ha tartok egy másodperc szünetet, sokszor akkor is elkezd beszélni a másik ahelyett, hogy megvárná amíg befejezem. (Igaz ez most családtagokra, barátokra, nőkre akikkel ismerkedem, stb és úgy általában az emberekre)

Ezt pedig ha beleszólnak a beszédembe elnyomásként élem meg és nem én is belevágok a másik szavába vagy próbálok hangosabban beszélni, hanem inkább elhallgatok és arra gondolok hogy a másik nem is kíváncsi arra amit mondani akarok.

2016. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!