Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a barátom megismer majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátom megismer majd egy másik lányt és ha gyorsan nem változtatok néhány dolgon ott is hagy! Miért vagyok ilyen zárkózott? Miért nem tudok én is normálisan viselkedni mint más lányok?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a párommal én 19 éves vagyok ő pedig 20.neki volt előttem 2 kapcsolata és mind a kettő azzal végződött hogy a lány megcsalta de ő még ezek után sem lépett félre egyik kapcsolatban sem!Hűséges típus ismerem a barátait is van egy-kettő amelyik megcsalja a barátait nem hinném hogy megcsalna még is félek hogy egyszer megteszi bár nem tudom elképzelni de azért bennem van!Mivel 30 km van köztünk és mind ketten suliba járunk keveset tudunk együtt lenni nem csak úgy hogy beszélgetünk hanem szex terén is! Főleg most hogy beteg voltam sajnos uszodában elkaptam valamit és még csak most tudtam elmenni dokihoz!Ő azt mondja hogy keveset beszélek és hogy nem mondok el neki mindent ha kérdezi mi van akkor pedig azt mondom hogy semmibaj nincs de egyszerűen nem tudok megnyílni vagy csak nehezen!Főleg hogy tudom hogy a barátaival mindent megbeszél!Szex terén sem minden van rendben velünk nem tudom magam elengedni és mikor vége akkor is azt mondja hogy én sosem beszélek ilyen dolgokról és hogy ez nem rossz dolog ez természetes tudom én tudom de egyszerűen nem megy nem tudom mit mondjak vagy nem is tudom mi van velem ilyenkor zavarban vagyok de mégsem!És tudom hogy ezen gyorsan változtatnom kell mert nem akarom hogy rá menjen a kapcsolatunk!És ő tök őszinte velem és nyitott mindenre de ellenben én....És mi lesz ha egyszer találkozik egy olyan lánnyal aki jobb nálam és ott hagy?
2008. dec. 14. 22:03
 1/6 anonim válasza:
Mindenki más.. Te zárkózottabb típus vagy, más meg nyíltabb. Ha a barátodnak nem tetszik a személyiséged, akkor nincs miért együtt lennetek. Ha pedig összeilletek, akkor előbb-utóbb úgyis felengedsz mellette, és nyíltabb leszel vele. De ezt nem lehet eldönteni, hogy jó mostantól nyílt leszek:) Ez majd adja magát, nyugi.
2008. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Sosem értettem a nőket, tudják, hogy mi a bajuk, min és hogyan kell változtatniuk, de nem teszik meg. Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy van olyan értelmes ember a földön, aki nem képes kinyitni a száját egy olyannak, akit szeret és akiben megbízhat.


Fájna, ha elengednéd magad és élveznéd az életet?


Ne hisztizz, ennyi. Viselkedj felnőtt módjára.

2008. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül te vagy túl zárkózott.

Szerintem a barátod csak amiatt fél, hogy megcsalta az előző 2 bnője, és h mivel nem mondasz el neki mindent, te is azt csinálod.. Én a helyedbe erről is elbeszélgetnék vele.

Amúgy meg minden távkapcsolat alapja a bizalom. (Bár a 30 km nem sok) Így amíg nem fogsz megbízni 100%ig a barátodban, addig nem is fogsz tudni teljesen kinyílni előtte. Ha ez meglesz, rendben lesz a szex is, és minden egyéb dolog.

Kitartás :)

2008. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást nem lehet baj. De mindenképpen bátorságot kell venned, különösen az intim együttlétetekre vonatkozó őszinte beszélgetésekre. A távolság nem probléma egy tiszta őszinte kapcsolatban összehozza a szerelmeseket.
2008. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

AZ én barátnőmmel is kb ugyanígy vagyok. Én jóval nyíltabb vagyok, mindnet elmondok neki, ellenben ő nagyon zárkózott (volt).

Mostmár 6 hónapja vagyunk együtt és bár sokszor monsdtam neki finoman, utaltam rá, hogy nekem bármit elmondhat, stb. Azt veszem észre, hogy tényleg egyre több mindent mond el, és éreztet énfelém.

Látszik rajta, hogy igyekszik és én meg is dícsérem emiatt, mert így nem csak nekem van könnyebb dolgom és jobban élvezem az együttlétet, és azt hogy vele mostmár mindent megbeszélhetek, hanem láthatóan ő is sokkal felszabadultabb.

Mindenképpen jót tett neki (és ézt ő is mondja), hogy megnyílt, megbízik bennem, el meri magát engedni.


Javaslom Neked is, hogy ha a párodban megbízol, és megérdemli akkor nyugodtan engedd el magad!

Ne szégyellősködj, Ne fogd vissza magad!

Kerüljenek felszínre a valódi érzéseidet!

Meglátod jó lesz!


Sok sikert!


B.P.

2008. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2008. dec. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!