Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Működhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Működhet még rendesen ez a kapcsolat? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már kétszer szakítottunk a barátnőmmel. Most kicsit több mint 2 hónap után újra össze jöttünk mert egyszerűen nem bírunk egymás nélkül élni.Most mikor ennyi idő után találkoztunk majdnem sírtunk az örömtől és kb 10 percig csak öleltük egymást. Nagyon szeretjük egymást sokat beszélgettünk és mind a ketten komolyabban fogjuk fel a dolgokat már. Szerintetek lehet belőle valami még úgy mint rég? Vagy csak hirtelen újra jött ez a rózsaszínfelhő pár napig? Eddig mindig én szakítottam ő sosem akart. De én most annyira szerelmes vagyok,hogy én még így sosem éreztem. Attól félek,hogy megint csak 1 kicsit lesz jó és 1-2 hónap után megint minden elromlik. Több mint 3 éve vagyunk együtt kettő kicsi szünettel. 23/L 23/F
2016. máj. 2. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha allandoan attol felsz,hogy mi lesz akkor sosem leszel boldog.

Elj a mának és orulj hogy most jo,ne azon tord a fejed hogy mi lesz kesobb

Majd elvalik:)

2016. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!