Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Első alkalomnál ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Első alkalomnál ez most akkor jó vagy nem jó?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban, ahol végül szexre került a sor, a fiúnál történt egy kis baleset. Vagy hamar alsült, vagy nem állt fel...


Egy fiúbarátom azt mondta, hogy egyéjszakás kalandoknál probléma nélkül "bev**ri", de komoly kapcsolatnál lankad, vagy elsül, mert izgul, ráfeszül.


Ez valóban így van? Ezt vegyem hízelgésnek?

Vagy pont ellenkezőleg nem vagyok elég vonzó?


23/L

Kort is írjatok légyszi!

Köszi előre a válaszokat!



2016. máj. 3. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez azt jelenti hgoy nagyon rosszul valasztottal 27/F
2016. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első alkalommal volt ilyen csak. Utána mindegyik belejött.
2016. máj. 3. 14:05
 3/16 datass ***** válasza:
100%
Nálam pont a fordítottja szokott lenni...Áll mint a cövek és nehezen vagy egyáltalán nem tudok elélvezni.
2016. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sokan ilyenek
2016. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy rosszul választottál, de nem értem mire alapoznál bármilyen észrevételt is innen.

Látod, az első válaszoló már látatlanban leírta azokat a fiukat, pedig azt sem tudja kik ők. Ilyen szempont alapján sz@rd le te is ki mit gondol, válasz olyat aki mindenben passzol hozzád. + nem jelent feltétlen rosszat, hogy a kérdésre is válaszoljak már.

2016. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ez az első szempont, csupán kíváncsiságból tettem fel. Kicsit az önbizalmamnak is ártott, mert magamat hibáztattam, hogy biztos nem kíván vagy ilyesmi...


Vagy hogy elijesztettem őket valahogy, vagy túl határozott vagyok avgy nem tudom... és lehet h ez miatt..

2016. máj. 3. 14:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A későbbi férjemmel is így volt, az első együttlétnél csütörtököt mondott. Rágörcsölt, kicsit félt is, valami nagyon nagyot akart alakítani, aztán nem lett belőle semmi. A második alkalommal már ment minden, mint a karikacsapás.
2016. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem vagy elég vonzó :-P
2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez csak hozzáállás és gondolkodás kérdése. Nem lehet egy adott nemre levetíteni ilyesmiket. Nyilván akinek súlyos önértékelési gondjai vannak, az jobban ráfeszül az ilyesmire.
2016. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Látom van itt néhány idiót@: rosszul választottál, önértékelési gondok stb. egy tök természetes dologra. Izgulhat ilyenkor férfi és nő is. Ez természetes. Ettől nem lesz senki jobb vagy rosszabb. Szánalmas ilyen dolgok alapján megítélni valakit!

Ez nem neked szólt kérdező!

2016. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!