Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem során eddig három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem során eddig három férfim volt és mindegyik azt hangoztatta, hogy "örökké együtt akar lenni velem, feleségül akar venni, én leszek a gyermekeik anyja". A férfiak tényleg ennyire álmodoznak, érzékenyek vagy csak a szájuk jár?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy minden ember más.

Én pl. sose mondtam ilyet egyetlen csajnak sem, mert nem igaz. Én nem akarok gyereket és biztosan nem fogok megnősülni sem.

Vannak, akiknek lételeme mindkettő, de sokan vannak, akik ismerik a dörgést és hozzád hasonló lányoknál pontosan tudják, hogy ez a duma nyerő.

Embere válogatja.

2016. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy kapcsolat elején mindenki a számára ideális forgatókönyvet képzeli el a párjával. Aztán vagy bejön, vagy nem.
2016. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondhatja ezt az ember teljesen őszintén is. Ez a szándéka.

Van, aki komolyan gondolja, és van, aki nem.

2016. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2, több éves kapcsolatban mondtam ezt a barátnőimnek. Mindketten hazudtak. Már egynek sem mondom, de náluk komolyan gondoltam.

De ez teljesen emberfüggő. Ismerek olyat, aki így bolondítja magába a csajokat. Olyat is, aki tényleg komolyan gondolja.

2016. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak csodálatos teremtmények, nélkülük ugyan hol lennénk :)
2016. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

"Életem során eddig három férfim volt és mindegyik azt hangoztatta, hogy ")örökké együtt akar lenni velem, feleségül akar venni, én leszek a gyermekeik anyja..."


... aztán megijedtél, elröhögted magad, hogy mekkora kamuszöveg, és mindhármat jól megcsaltad. :D

2016. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a hibájából nem valósultak meg ezek az ígéretek?

A háromból egyik sem tartotta be az ígéretét,vagy te gátoltad meg,hogy ez így történhessen?

2016. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is már többen mondták ezt. Háromból kettő szakított velem- még úgy is, hogy két nappal azelőtt szintén elhangzottak ezek a szavak-, az egyik meg megcsalt. Ennek ellenére elhiszem a páromnak, amikor ilyesmit mond, mert ő viszont tesz is érte, nem csak a szája jár- összeköltöztünk, megkérte a kezem, ilyen apróságok.


Egyébként én nem tartom kizártnak, hogy amikor mondják, akkor nagyobb részük el is hiszi és komolyan is gondolja. Előfordulhat, hogy időközben viszont megváltozik valami, és a kimondottakat már nem tudja visszaszívni. Ámde az is biztos, hogy úgy istenigazából komolyan gondolni csak olyan férfi képes ezeket, akinél már látható, hogy bármelyik nap tényleg meg is valósíthatja az ígéreteit- tehát egy 18 éves, szüleivel lakó srácnál nem igazán hinnék ebben, mint mondjuk egy 28 éves önálló, dolgozó felnőtt esetében.

2016. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!