Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viszonyultok hozzá, ha egy nő takarítóként dolgozik, ha amúgy szép és intelligens?

Figyelt kérdés

Pontosabban szobalány, tehát nem egy otthonkás, idős takarítónénit kell elképzelni.Helyi viszonylatban nem rossz fizetéssel.

Ismerek felsőfokú végzettségű, fiatal lányokat is ebben a munkakörben.Elvállalták, mert éppen nem találtak jobbat.Vagy inkább ne dolgozzon, de "alja munkát" ne vállaljon el? Az jobban bejönne társkeresésnél? Nem tudom, egy ilyen munka mennyire riasztaná el az ismerkedni szándékozókat.Én úgy gondolom, akinek ez kizáró ok, az nem is baj, ha máshol keresgél tovább.

Csupán kíváncsiságból kérdezem.


2016. máj. 3. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem a testéből él, addig nem különösebben foglalkozom senki munkahelyével. Nem nevezném alja munkának sem. A munka az munka, takarítani is kell valakinek. Számomra nem kizáró ok, ha valaki takarításból keresi a kenyerét. 26/F
2016. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy dolog, hogy az igénytelen, műveletlen, buta nők nagy része ilyen takarítóval egy szinten lévő munkát végez, és soha semmi közöm nem lesz hozzájuk, de ahogy a te esetedben is, nem mindig vagyunk azon a helyen ahol lennünk kell.

Én mindig magát az embert nézem. Még sosem érdekelt ki hol, mit tanult, vagy éppen mivel keres pénzt jelenleg.

Nem vagyok felszínes.

2016. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, en is ezt csinálom férfiként, nem teljesen takarító de valami olyasmi. Igaz kulfoldon elég jo pénzért, de en ezt sosem szégyelltem. Diplomám van jol beszélek angolul megis ezt csinálom. Szerintem sokkal rosszabb. Az olyan lanyok akik ahelyett, hogy dolgoznának, keresnek egy gazdag pasit vagy prostitúció "rögös" osvenyeit tapossák. Egyre viszont mindig figyelj oda, soha ne engedd, hogy a munkád miatt slampos legyél. Az elso évben elegge elhanyagoltam magam en is. Csinosnak kell lenni munkán kívül, ennyi.

31f

2016. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg mosogatok érettségivel meg szakmával a kezemben, de igaz, hogy nem otthon, hanem Németországban. Nekem ez csak úgyis átmeneti állapot, amíg el nem tudom tartani magam önfoglalkoztatásból és haza nem tudok költözni. Majd néznek nagyot a lenézők. Ne foglalkozz azzal, aki lenéz.
2016. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szép hogy jön ide?
2016. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Felsofoku vegzettseg meg nem jelent intelliflgenciat (lsd btksok- tisztelet a kivetelnek).

Takaritonokent meg nem intelligenanek mondanam, inkabb ugy fogalmaznek, hogy megvan a jozan paraszti esze.

2016. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló, nem lebecsülendő az, ha valaki dolgozik! Nekem nagyon tetszett, amikor a volt párom "csak" takarítóként dolgozott, mert tudtam hogy okos, művelt fiú és szimpatikus volt ez az egyszerűség.

2016. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem várom el (és nyilván a férfiak elég nagy része sem), hogy egy nő vezérigazgatói székben kezdje a karrierjét, ellentétben a nők férfiakról alkotott igényeikkel.
2016. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám, semmi bajom azzal a nővel aki dolgozik.
2016. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:
A munka sohasem szégyen. Semmi bajom nem lenne vele.
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!