Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor összejött nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor összejött nektek minden, hogy lábaltatok ki belőle? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most kb. darabokban az életem. Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom. 1 éve nem találok munkát, sokszor be se hívnak így haza költöztem a szülőkhöz, de ők is minden sz@ron veszekednek, nem telik úgy el hét már érzelmileg kivagyok. 2 hónapja halt meg a legjobb barátom a hiánya is kikészít (14 éves barátság volt). Nem tudom mit tegyek, hogyan tovább.

2016. máj. 4. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, de az volt a titka, hogy nem szabad sokáig egy helyben toporogni és pancsolni az önsajnálatban hanem küzdeni kell, minél tevékenyebbnek lenni, célokra fókuszálni, levezetni a stresszt etc. :)
2016. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De sokszor már tényleg kilátástalannal látom az életemet, csak a sírás kerülget...
2016. máj. 4. 16:31
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Most lehet, hogy meg fogsz döbbenni, de én gyk-re menekültem a való világ elől és itt felkarolt egy felhasználó és lelket öntött belém. Mindig segített nekem, jó tanácsokkal látott el, és mikor megígértem, hogy mély levegőt veszek, nem nyüszögök az életen, amit meg tehetek magamért és másokért azt megteszem, utamra bocsánatot, hogy évekig színem sem lássa. És így is lett.

Aztán évek múlva elkezdet nagyon hiányozni, és visszajöttem, de nem találkoztunk össze ismét, pedig tartozom neki egy hálaáradattal! Meg szerintem jó pár sörrel! És szeretnék barátja, ismerőse lenni/maradni. :(

2016. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a sírás kerülget akkor sírd ki magad nyugodtan. :) sokkal jobb utána.
2016. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kis alkoholizmus segített ... még mélyebbre süllyedtem és szembesültem vele, hogy milyen szánalmas vagyok, így talpra álltam és újra a nulláról összeraktam az életem és most boldog vagyok ... de meg kellett járnom a poklot hozzá ...


Noblesse Oblige: elárulod ki volt az? A pár évvel ezelőtti törzsgárdát jól ismertem és kíváncsi vagyok :-)

2016. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nos, nekem évekbe telt, de akkor nem is koncentráltam társkeresésre, hanem az volt a cél, hogy egyenesbe jöjjek. Közben pedig még anyámon is eluralkodott egy pszichés betegség. Munkára és tanulásra koncentráltam, hogy legyen elég pénzem egy saját lakáshoz. 31 éves koromra meglett.
2016. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En a munkaval kezdenem. Nem tudom, milyen a vegzettseged, de ha nem is alommelo, valalj el valami munkat, pl. Kiszolgalo a mekiben, penztarsoron. Lehet nem fizet jol, de tobb mint a munkanelkuli, plusz nem kell egesz nap a szuleid veszekedeset hallgatnod, plusz uj kornyezetbe kerulsz, uj embereket ismersz meg, baratsagokat kothetsz, mar az hogy emberek kozott leszel sokat dob majd a kozerzeteden. Probalj meg elkoltozni ujra!!! Ezutan szerintem varatlanul jon majd a szerelem is, de ha nem, akkor is legalabb lesz egy kis idod az onismeretre, es a szabadidodet magadra fordithatod. Kezdj el rendszeresen sportolni! noveli a kozerzetet, onbizalmat! vagj bele ezekbe, akkor is ha eleinte nehez! a baratod elveszteset sajnalom, ehhez azt tudnam javasolni, hogy eld meg a fajdalmat, ne nyomd el, az ido begyogyitja a sebeket.
2016. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszeruen tudtam h jar nekem a boldogsag es ezt el is hittem.A stresszt heti 3 futassal kiengedtem es elindultam valamerre.Nem biztos h elsore az a helyes ut,de a semminel az is jobb.Annyi szep var meg rank ha akarjuk,kar feladni.
2016. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg énis nagyon kivagyok.

Szüleimhez költöztem a lányommal. Az apta terhessen ott hagyott 4év után és terveztük a gyereket. Az indok h nem tudja mit akar. A lányát még nem látta ,2éves. Anyagilag se támogat és régóta futkozok a bíroságra. (érzelmileg hamar túl tettem magam rajt).

Apámmal nagyon rossz a viszonyom és már nem birtam tovább vele. Elköltöztem ,anyum gyakran vígyáz a lányomra ,addig válalok alkalmi melót ,amit nehéz így találnom. Betonozástól kezdve mindent válalok. Amíg nem megyek vissza melózni addig jó nehéz lessz.

Van néhány barátom saját élettel ,sokat beszélgetünk ,de tök egyedűl érzem magam. Van egy kutyám is.

Van egy férfi az életemben ,akit szeretünk ,csak nehéz eset. Szinte reménytelen h valaha is eggyütt leszünk. Még a lányom apját se szerettem így. Meg még sorolhatnám a rossz dolgokat.

De mindig haladnunk kell tovább! Erösnek kell lenni!! Kitartónak!!!

Ha gondolod írj privátot :)

N25

2016. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Még annyi h járok edzeni ,néha thai boxra. Nagyon jó feszültséglevezető.
2016. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!