Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim újra összejött a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim újra összejött a régi csajával. Hogyan szívassam meg őket? 14/L

Figyelt kérdés

A volt pasim (16/F) marcius vege fele szakitott a csajaval, Andreaval. Amikor a volt pasimmal (Andrissal) kiraktuk, hogy kapcsolatbab vagyunk, az exe, Andi rám irt face-en, hogy "Szervusz, Bettike! Nos, milyen a kis kapcsolatotok?" erre en megirtam neki, hogy szalljon le rolunk, mert az Andris mar engem szeret. A profilkepemen epp egy baratnomnel vagyok hazibuliban, a fejemen piros parokaval es full ki vagyok sminkelve, de kuldtem az Andinak egy kepet, amin smink es paroka nelkul vagyok, es "kapd be"-t mutatok. Es erre kiakadt a csajszi, hogy ugy nezek ki mint ő (fenekig ero, szokesbarna haj, zold szem) es hogy ő "nem akar egy olyan qrvara hasonlitani mint en". Aztan masnap lattam, hogy lecserelte a profilkepet, ahol a dereka kozepeig le van vagva a haja es platinaszokere befestve. A pasim odairta ala, hogy "szépem" es erre aztan g.ecire kiakadtam, leuvoltottem a fejet (a pasimnak) de vegul bocsanatot kert. De persze nem hagytam annyiban a dolgot: mentem en en is a fodraszhoz levagatni es platinaszokere befesteni a hajam. Na de akkor majdnem sirva fakadtam amikor lattam h a fodrasz mennyire elcseszte a hajam, es plane, hogy az a ribi Andi megvart a fodraszat elott es nagyon kirohogott. Osszeverekedtunk... Na mindegy, szaladtam haza es a noverem hajgondoritojevel gyorsan begondoritettem a hajam. Akkor valamennyire nem latszott az elbenazott festes es vagas. Na de mult szombat este az Andris bevallotta, hogy o engem mar egyaltalan nem szeret es nem tudja elfelejteni az Andit. Erre iszonyu cirkuszt csinaltam, majdnem megvertem, csak vele nem erdemes kikezdeni, mert tiszta izom. Na mindegy, meg aznap este rohant edi-bedi Andikajahoz hogy elmondja neki h szereti, tudniillik, ok mar meg is dugtak egymast. Aznap kiraktak, h kapcsolatban vannak, en meg sorban kuldom nekik a bunko szovegeimet, amire buszke vagyok, de ezt meg nem erzem elegnek.

Hogyan szivassam meg oket? 14/L



2015. ápr. 16. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te?:Ooo
2015. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 RRR ***** válasza:
100%

nem olvasom el

de:

légy boldog egy másik sráccal az elég

más bosszún ne agyalj,tök felesleges

2015. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDD
2015. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint ismét megfejelném a laptopot, de még mindig féltem.
2015. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
tegnap már adtunk tanácsot
2015. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 tökmindegy... válasza:
100%
hagyd a p.csába
2015. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 DavidGlock ***** válasza:
100%
Az uj baratnot megszivatja rendesen,ugy h te ne oket hanem valaki mast probalj jol megszivni na ennyit rolad :D van meg kerdesed?
2015. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

MI VAAAN??!!!!

Én a Betti vagyok. Az Andi kiirta ugyanezt a kerdest??!!!!

2015. ápr. 16. 21:16
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
Igen tegnap
2015. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%
Két szar egy helyen:Dddddd
2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!