Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megint valami éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint valami éretlen kisfiút fogtam ki?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni. Régóta bejött egy srác, de nem ismertem túlzottan. Néha dumáltunk, de komolyabban sosem érdeklődött, csak facebookon lájkolgatta mindenemet, úgyhogy hagytam a dolgot. Az elmúlt fél évben csigalassúsággal, de valahogy elkezdett fellendülni a dolog, mindig hívogatott, hogy menjek vele meg a haverjaival. Hát naná hogy beleszerettem. Nagyon jóban lettem a barátaival, és az egyiket be is avattam a titkomba, aki elmondta, hogy én is nagyon bejövök neki, annak ellenére, hogy egyszerűen nem lehet kiigazodni rajta, ugyanis azok mellett a dolgok mellett amik arra utalnak, hogy tényleg komolyabban bejövök neki, egyszerűen nem lehet vele kettesben találkozni. Végre kicsikartam belőle, hogy menjünk el sörözni, de végül lemondta, elvileg holnap találkozunk, de még mindig nem írt, hogy akkor pontosan mikor. A haverja szerint csak fél, és nehéz vele amúgy is találkozni, de nem akarok már nyomulni, ha most nem megy, mi lesz később?


Vagy csak mégsem kellek neki annyira...?


18/L 20/F



2016. máj. 5. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szüzekkel ez már csak így van. vagy rászánod az energiát, vagy hagyd a fenébe, nem fog randira hívni, vagy rád ugrani, annál sokkal jobban tiszteli az őszinte szerelme tárgyát, téged :)
2016. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Mi az úristennek a felnőtt kategóriába írtad ezt ki?

Igen, egy taknyost fogtál ki, én nem tudom mi a fene van, a mai lányoknak nincs igényük FÉRFIRE?

Mégis mit vársz egy 20 éves taknyostól?Áhh....

2016. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a felnőtt kategóriába raktam, az előző kérdéseimet is átrakta ide, bocsi, na nagyon fáj.


1-es, nekem nagyon is fontos, hogy olyan legyen. Csak ez a bizonytalanság már az agyamra megy, az összes barátom ilyen volt egy kivételével. Mintha valami hátulütője lenne, azon is gondolkoztam már, hogy mi lehet az összefüggés... :D

2016. máj. 5. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: 20 évesen volt egy csaj, annyira csodáltam, és annyira szerelmes voltam bele, hogy a végén már nem is tudtam nőként, csak valami isteni jelenségként kezelni :)


Ezért mondtam, hogy sajnos a srác ha eddig így viselkedett, akkor ezután sem számíthatsz rá, hogy változni fog.


Vagy csak nem jössz be neki valójában

2016. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De azért, mert isteni jelenség, NEM TUDUNK KETTESBEN TALÁLKOZNI, mint barátok? Egyszerűen mindig elkerüli ezeket az alkalmakat. Mondja, hogy húú, tök jó lenne, de nem tesz az érdekében semmit. no mindegy.
2016. máj. 6. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor csak valami miatt nem jössz be neki, vagy más után ácsingózik, téged meg addig szóval tart, amíg ki nem derül, hogy ott osztanak e neki lapot.


Tudod, megszoktam, ha egy embert 2-3 alkalommal nem lehet randira hívni, mert éppen nem ér rá, mert éppen megbetegedett valakije, mert éppen valami van, akkor abból nem lesz már semmi. (nekem is volt, hogy ennek ellenére lett, szóval igen, tudom, előfordul ilyen is, de ennek ellenére nem ez a jellemző)

2016. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!