Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban ferfiak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban ferfiak, mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:

20 eves, magas(talan tul magas is az atlag magassagu fiukhoz) kover,

Visszahuzodo, keves ismerose van, nem sokat beszel, viszont sokat tanul es olvas.

Valakinek fog o kelleni? Ugy ertem nem csak szexre...

2016. máj. 5. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Kövér egyedul a gond, mert azon simán tudnál változtatni. De meg megkockáztatom, hogy itt is lesz jelentkező akinek meg igy is be fogsz jönni.
2016. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas es hany kg? Egyebkent vmi betegseg miatt kover?
2016. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokat tanul és olvas... hm nekem szimpatikusnak tűnik :)

25F

2016. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a kövér jelzővel nagyon sokat veszít. Keveseknek vonzó egy ilyen adottságú ember. Első benyomásnál (ami a legfontosabb) nagyon sokat elárul, elkönyvelik nem vonzónak, esélytelen..

Visszahúzódó, tehát nem keres párt, és másnak sem lesz esélye megismernie őt.


Amíg nem változtat legalább a hozzáállásán, addig nem lesz párja. kérdés, hogy van-e egyáltalán szüksége rá...

2016. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mind szep es jo. Nekem is volt olyan idoszakom, amikor ilyen tipus voltam, mint te, csak noben. Hat mit mondjak, a kutyanak se kellettem (pedig nem neztem ki akkor se rosszul), meg szexre se.

Miota kicsit jobban megmutatom, amim van, sminkelek, mini cuccokban jarok es kicsit flegmabb es enyhen bekepzelt vagyok, nincs olyan het, hogy legalabb 5-10 fiu ne probalkozna...

2016. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!