Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő a formás idomaival gondolkodik és nem az eszével ha párkapcsolatot akar magának?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ribik
2016. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Mert a pasik nem szeretik az okos nőket, a melleket meg igen.
2016. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarnak gondolkodni, túl megerőltető nekik.
2016. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Mert a pasik töbségének ez kell. Van rá igény!

N24

2016. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezért olyan könnyű titeket átba..ni.Nekem nem kell olyan nő akinek nincs helyén az esze.
2016. máj. 5. 20:56
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem minden nő agyatlan, ezt azért jó lenne memorizálni.

Érdekes, engem nem ba_ott át senki...

2016. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Akinek agya van, azt használja.
2016. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
En se ertem en no vagyok es hat van mellem is es seggem es eleg formas vagyok teszek is erte de mellette nem vagyok buta es nem a penzre megyek.mert azok a nok nem hosszutavra gondolkoznak hanem h minel tobb pasival legyenek egyutt ami szerintem eleg szanalmas ismerek ilyen csajt es csak azert pakolja ki mindenet h egy jo gazdag foszert osszeszedjen.a ferfiak nagy tobbsegenek pedig erre van igenye ami nem baj mert hat miert ne lehetne egy no csinos en is annak erzem magam csak en nem dobom oda magam minden jott mentnek.
2016. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze legyen egy nő csinos csak sokan így tudnak érvényesülni de nem sokat érnek vele mert hosszútávú kapcsolatuk biztos nem lesz.Annyit érnek vele csak ,hogy jó megugorják őket és mennek a következő prédára.
2016. máj. 5. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az eszemmel gondolkodom, aztán mégis szingli vagyok, meg rám húzták, hogy biztos sokat válogatok. Hát igen, ki akarom szűrni az olyan balfékeket, akiknek ciki, ha olyan barátnőjük van, aki átlát rajtuk...
2016. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!