Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek? Kisülhet még belőle valami?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, adott egy 19 éves lány és egy 19 éves srác( mely ez esetben én lennék ) budapesti a srác és kecskeméti a lány, 1 hónapig minden jól ment, viszont a lány nem mert bele menni a távolság végett, mert ő nem bírná hogyha csak hétvégente találkoznánk, tegnapelőtti nap kimondtuk, hogy akkor csak barátok leszünk, beszélgetünk ugyanúgy... viszont én mélyen magamban érzem, hogy nagyon kedvelem ezt a kiscsajt és igazából csak azért ajánlottam fel neki a barátságot, hogy a közelében maradhassak.. és később majd alakuljon valami, de ugye figyelembe kell azt venni, hogy én egyébként a lánynak eléggé bejövök és csak a távolság a bökkenő.. szóval a kérdés, szerintetek mekkora az esélye, hogy valami komolyabb is lehet majd belőle?
2016. máj. 5. 22:49
 1/7 CptTomato ***** válasza:
Had forditsam le a kerdesed egy kicsit könnyebben megvalszohatora: Mennyi az esélye hogy valamelyikotok a masik közelébe költözik hogy egyutt lehessetek?!
2016. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A friendzone vonaton nincsen fék öreg, se rükverc.
2016. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem,hanem mondjuk hogy a későbbiekben az adott női egyed beadja e a derekát
2016. máj. 5. 23:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények, szerintem fiú és lány közötti barátság nincs, illetve az okosok is megmondták, hogy idővel az egyik fél többet kezd érezni, mondjuk az egyik fél itt már adott :D
2016. máj. 5. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátom vedd lazán a dolgokat mert egy idő után megsebzett vad leszel.
2016. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtened egy kicsit?
2016. máj. 5. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es, 5-ös válaszoló!

LOL! :DDD

Feldobtátok az estém ezzel a dumával!


Kérdező!

Elsodorhat egymástól az élet, időben és térben is, de ha valóban egymásnak vagytok teremtődve, akkor ez előbb vagy utóbb megoldódik.

Persze lehet az, hogy egyikőtök fel avgy leköltözik és együtt lesztek. Egyikőtök feladja az addigi életét, esetleg álmait a másikért, és ha mégsem jön be a dolog, akkor kárba veszett az egész. Ezáltal sebződtök. Nem akartok rosszat, csak együtt lenni, mégis megtörténhet. De az is lehet, hogy évek múltán újra összefuttok. Kicsit megváltozva, de talán újra nekikezdhettek.

A szerelem utáni barátság szerintem hülyeség. Nem létezik. Városi legenda. Előbb utóbb az egyik fél vagy mindkettő úgyis megsértődik, megbántódik, megsebződik. Akkor már nem elsz olyan szép az emléke.


Én a helyedben ennyiben hagynám. Néha ráírnék, hogy mizu vele, de ennyi. Fáj, mert fáj, de sajnos vége.

2016. máj. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!