Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem akarok a nőkkel hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem akarok a nőkkel hosszú távra tervezni, csak visszajárnék hozzájuk látogatóba, hogyan tudassam ezt velük, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer rájössz, küldd már el nekem is a megoldást erre.
2016. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok az ügyön csak egy kis anyagot szeretnék gyűjteni hozzá.
2016. máj. 4. 22:05
 3/28 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a nagyon jó külső az alap hozzá.
2016. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Egyrészt igen,de még fontosabb az őszinteség.
2016. máj. 4. 22:15
 5/28 anonim ***** válasza:
Mit takar az, hogy látogatóba? Engem nem zavarna, én ilyen férfit keresek, de ha vissza jársz időnként, az hosszútávon működik csak nem? Úgy érted, hogy nagy szünetekkel egy kapcsolat fenn tartható- e? De meddig terveznél? Pár hónapig, akár évekig hosszú megszakításokkal? A kérdésed nem egyértelmű. 26N
2016. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, csak azért kérdeztem, mert én is ilyen vagyok. Viszont én évekre terveznék, amiben akár hónapokig tartó megszakítás is tolerálható, találkozunk sok idő elteltével is, nincs veszekedés. Ha Te csak pár hétre terveznél, attól minden nő kiakad, az csak szexpartner, kaland, ép elméjű nő max akkor megy bele, ha nem érdekled csak izgalomra vágyik, bárkivel, és Te arra jártál éppen.
2016. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Te nem lehetsz a 3-as, mert az én vagyok!

Vagy én volnék te is... Te jó ég, anyám mit fog szólni?

2016. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
olyan személyt kell keresned, aki szintén ilyet keres. Máskülönben sértődés lesz. Erre nincs megoldás. Összejössz valakivel, és neki komoly kapcsolatra van szüksége, akkor akárhogyan mondhatod neki, hogy összejárogatós kapcsolatotok legyen, nem fog összejönni, mert másra van szüksége.
2016. máj. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha az az oka ennek, h lenézed őket és nem érzed méltónak őket magadhoz akkor felejtsd el.

ha olyan okod van arra, hogy nem akarsz komolyat, ami nem bír személyes sértő tartalommal a hölgyek számára akkor legyél őszinte.

Nagyon fontos, hogy olyan nőkkel próbálj szexkapcsolatot kialakítani, akiket emberileg tisztelsz.

Ha van tisztelet és őszinteség + a csaj is vevő arra h csak szex legyen, nem lát többet a dologba akkor kisülhet a dologból jó is.


Pls ne dugj olyan nőket akiket rongynak nézel és ne áltasd őket..

2016. máj. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ahhaha! Ennyit sem tudsz? Akkor kisfiam álmodozz csak tovább!
2016. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!