Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szégyelli magát a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szégyelli magát a lány, vagy miért viselkedik furcsán?

Figyelt kérdés
hónapokra lebontom a történetet: szeptemberben eléálltam, hogy többet szeretnék, ő nem. Októberben megint, ő még mindig nem. Áprilisban összejött valaki mással. Júniusig remek volt a viszony továbbra is, örült nekem stb. viszont úgy hallottam, közel sem tökéletes a kapcsolatuk, a pasi nem foglalkozik sokat vele stb. És a lány mostanság olyan "kimért". Ha meglát, picit lefagy, elkomolyodik, aztán persze feloldódik. Mintha szégyellné magát, hogy nem engem választott, vagy rosszul választott. Kellemetlennek nem érezhet, mert akkor már októberben sem beszéltünk volna. Ez mi lehet?
2016. máj. 6. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmodsz? Nem magát szégyenli, hanem téged.
2016. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak az zavarja, hogy te többet érzel iránta, esetleg a pasija szeretné, ha nem találkozna veled...


23F

2016. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján te nagyon túlgondolod a dolgot.
2016. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavarban van, hogy ha tetszetek egymásnak, de nem jöttök össze, viszont keresi a társaságod, akkor nem közömbös. Lehet attól, hogy vonzódik, ez önmagában elég ahhoz,hogy zavarodott legyen. Ha nem akarna beszélni veled, akkor nem beszélne veled.Hogy miért nem jöttök össze, azt tőle kérdezd!
2016. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélsz. Max. tudhatja hogy tudod. Ennyi. Attól mert szarul választott, attól még te még szarabb lehetsz.
2016. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!