Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik undorítóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik undorítóan a legtöbb lány a fiú barátaival?

Figyelt kérdés

Elvárják a kedvességet a törődést de nem képesek semmit se adni cserébe. Ez annyira elszomorít. A kérdésben lévő fogalmazásért bocsánat de folyton ezt tapasztalom, hogy nem becsülik meg a lányok azt aki igazán mellettük áll és szereti őket.


Bocsánat az általánosítás miatt.


2016. febr. 3. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Azokról a fiú barátokról van szó, akik folyton tepernek, hogy kikerüljenek a friendzoneból, hogy bekerüljenek a bugyinkba?

Milyen önzetlen dolog a részükről ez a kedvesség...

2016. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem tudom, én úgy érzem midig megbecsültem a férfi barátaim. Felköszöntöm őket szülinapjukkor (facebook nélkül) és névnapjukkor. Szervezek bulit eme nemes alkalommal! Együtt töltjük a szilvesztereket és én is ugyanúgy sütök sütit és hozok piát. Hetente fejárok hozzájuk (aki Amerikába él azzal csak beszélgetek).

Együtt dartsozunk, biliárdozunk, én is ugyanúgy beleadok pénzt. Ha meghívnak italra, akkor máskor ha felmegyek viszek piát nekik.

Ha megkértek akkor segítettem a ruhavásárlásnál. Randi szervezésbe.

És az egyiknek még barátnőt is szereztem!


Egyébként meg aki csak kap és adni semmit, az nem barát. Szóval megnyugtatlak: neked nincsenek lánybarátaid, csak max ráfogjátok!

2016. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Mert nők, és büntetlenül megtehetik.
2016. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy én a lelkemet kiteszem és annyit se kapok cserébe, hogy átöleljen.
2016. febr. 3. 00:39
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
A fiú barátaidat sem öleled az ajtóban, mikor elbúcsúztok. :D
2016. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Az egyes válaszoló egy megkeseredett, pókhálós pinájú MILF. Már figyeltem több válaszát. Nagyon tré ember. :)

Kérdező, mert a lányok alanyi jogon azt hiszik, hogy nekik minden törődés jár, és hogy az ő kegyeikért kell harcolni. Sajnos van létjogosultsága ennek a hitnek, amíg a loser srácok minden szarért szétbókolják ezeket a nőket, addig csak ki kell emelniük mindig az aktuális seggnyalót a tömegből. Megoldás: leszarni a nőt, és nem fog elszállni magától.

2016. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem vannak normális nőnemű barátaim, sosem voltam a talpnyalójuk és nagyon sok törődést kaptam tőlük és adtam is nekik. Ugyanúgy barátok, mint a férfi barátaim.

Szerintem az a lúzer, aki így fröcsög, mint a kérdező és a 6-os válaszoló.

2016. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nektek barátság kell extrákkal...
2016. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Itt arról van szó, hogy azért vagytok kedvesek, mert arra számítitok, hogy olyasmit kaptok egy baráttól, amit a párotoktól kéne megkapni...szánalmas.
2016. febr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Required Perversity levele:


'Mert nem b***k? :D Ez a baj némber?'


Nem is értem, miért nem szeretnek téged a nők...

2016. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!