Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál arra ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál arra ha a házastársad elmondaná, hogy rajtad kívül más férfiakra is izgul?

Figyelt kérdés
Állítólag nem akar mással lefeküdni de elmondta, hogy sokszor felizgul más pasira. Van ennek jelentősége vagy ez egy természetes dolog? Már több mint tíz éve vagyunk házasok és a szex jól működik.

2016. máj. 6. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sosem csalnám meg a férjem, de volt már olyan ember, akivel muszáj volt sokat együtt lennem, és írtó magabiztos, kedves és gyönyörű volt, és a kémia beindult és kész. Nem tehettem róla, de ennyi. Szóval ilyen lehet néha.

Na jó, fűre fára nem indul el, de vele valószínű a feromonjaink összepasszoltak:-) (ő is nagyon bírt..)

2016. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél álszent, te is biztos néha gerjedsz más csajokra is.

És pont úgy nem fog ő sem félremenni, ahogy te is elkönyveled magadban az ilyen helyzeteket.


Normális, egészséges nővel előfordul ilyen, meg az is, hogy ha nem bányarém, akkor másnak is tetszik, és jól esik egy kis udvarlás neki is.

De itt szépen pontot is tesz a dologra, és megy hozzád haza.


Van az a mondás, hogy mindegy hol jön meg az étvágy, csak enni hazajárjon. :)

2016. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én nagyon nem örülnék egy ilyen "vallomásnak"...És személyes sértésként is értelmezném...Amúgy a te példádbol kiindulva, akármilyen jó is a házasságotok, én azért kezdenék aggódni ilyen beismeréseket hallgatva...És nem gondolom azt, hogy az ilyesmi NORMÁLIS dolog lenne...(Férfiak esetében lehet hogy igen, de a nők azért szerintem nem szoktak "csakúgy", ÉRZELMEK NÉLKÜL rágerjedni vadigen fickókra...Vagyha mégis, akkor valszeg TITOKBAN, avagy akár nyiltan is, de SZERELMESEK alighanem a szóba jövő urakba...Legfeljebb letagadják a dolgot minden erejükkel...)
2016. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a dolog ilyen. Az meg jó, hogy ilyen szinten vagytok, hogy ezt ki lehet mondani. De közben meg ez nem könnyű az embernek.


De szerintem sacc emiatt is jó a szex köztetek. Mert aki szeret szexelni, magas az ilyen vágya annál benne van, hogy másnál is ez beindul, elég meglepő lenne, ha csak egy emberre történne meg. Szóval ezt vedd úgy, hogy ez az ára, hogy tíz éves kapcsolatban még jó a szex. Rosszabbul járnál egy nővel, akit már nehezen izgat fel bármi.

2016. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy aki ezt elmondja az elég ostoba. Én meg ostobákkal nem szeretnék együtt lenni szóval utilapu.

Van amit jó ha megosztunk a párunkkal, de ez olyan dolog amit nem kell megosztani.

2016. máj. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, nehéz kérdés. Én amikor igazán szerelmes voltam, rá sem néztem más pasira. Ugyanakkor az, ha csak bejön neki valaki, még semmit nem jelent. Nekem is van olyan, hogy valaki jól néz ki, de ennyi, mást nem mozgat meg bennem, és soha nem jönnék össze vele.
2016. máj. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!