Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne, egy nálam jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, egy nálam jóval idősebb nőnél kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 22 éves, nem volt még barátnőm. A korban hozzám közelálló lányok nem fognak meg, de valahogy a 30-40 közötti nők jobban érdekelnek. Velük könnyebben találok közös témát, nincsenek annyira elszállva maguktól, tapasztaltabbak, érettebbek. Az ő tárósságukban oldottabban tudok beszélni, mert nincs bennem az a bizonyos félelem ("hogy vajon mit gondolhat rólam?" "mikor lesz az a pillanat, mikor hülye helyzetbe hozz?" stb), mint a kortársaim társaságában. :)


Van is egy jelölt, csak nem merek nála kezdeményezni. :)


2016. máj. 6. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*társaságukban
2016. máj. 6. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanígy látom. Ezek a mai lányok úgy 25-30körül kezdenek visszaszállni a Földre
2016. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha neked, és az adott nőnek nem ciki, akkor mit érdekel mások véleménye?

A ti életetek, azt csináltok, amit akartok, másnak nincs beleszólása ebbe az egészbe.


Figyelj, kezdeményezz, ne félj, merj, ha nem mersz, akkor van egyedül veszíteni valód, mert egyébként nincs.

2016. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
közel állok hozzád korban, kicsit idősebb vagyok, de azt mondom, h még a 30 feletti nőknél is szerencse kell, hogy normális, ne nagyképűt fogjon ki az ember. De legalább, ha ők megkedvelnek jól el lehet velük szórakozni minden téren, szex meg sztem bámulatos velük, most egy 39 évessel vagyok néha, mondjuk vele csak a szex jó, szóval ez rossz példa. :D
2016. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban egy 47 éves nő volt a ... szeretőm, azt hiszem ez a legjobb kifejezés. Jó volt az úgy, ahogy volt intenzív szerelem, meg jövőkép nélkül is.

Szóval: GO!

2016. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!