Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak még romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak még romantikus gondolataim az exbarátomról?

Figyelt kérdés

Egy héttel a tényleges szakításunk előtt "bolondult meg", egyik napról a másikra.

Az addig romantikus, bújós, édes barátom (aki a szakításunk előttig azt mondogatta hogy költözzek hozzá, és hogy minél előbb szeretne gyűrűt húzni az ujjamra) hirtelen hűvös lett, és mikor elkezdtem faggatni, először azt nyögte ki hogy már nem szerelmes annyira - és mivel a fenti tények miatt nem hittem el neki ezt - tovább kérdezősködtem és kiderült hogy hetek óta vonzódik az egyik ismerőséhez. És elhagyott hogy kipróbálhassa vele.

Azóta több mint egy hét eltelt, elmúlt a haragom, próbálok megbocsájtani, mert nem szeretnék haraggal a szívemben új életet kezdeni és később egy új kapcsolatba belevágni.

Viszont tegnap óta arról ábrándozom hogy visszajön és azt mondja hogy elkövette élete legnagyobb hibáját. És hogy még jobban szerelmesek leszünk egymásba mint előtte.

Miért csinálja ezt az agyam? Túl szeretnék már rajta lenni, de jönnek ezek a képek...

A családja sem érti hogy mi történhetett vele, én se igazán... :S

Tudom hogy jobbat érdemlek, de akkor most mi van velem? :S


2016. máj. 7. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt?

Egyébként természetes, hogy még nem vagy túl rajta, nagyon kevés idő telt el a szakítás óta. Egy kapcsolatot meg kell gyászolni, nem lehet sürgetni a folyamatot, hogy mihamarabb túltedd magad a dolgon. Adj időt magadnak, ha sírnod kell, sírj, ha át kell gondolnod valamit, gondold át, semmiképp ne fojts el magadban semmit. Egy idő után el fognak múlni ezek a romantikus gondolatok. Keress új hobbikat vagy űzd a régieket, foglald el magad valamivel. Kitartást!

2016. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!