Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kizáró ok, ha valakinek még évekig csoporttársa leszel az egyetemen, és minden nap látnod kell, párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan lehet tüzet szítani? Én vagyok a lány.
2016. máj. 7. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kifogás arra, hogy megmagyarázza az ember magának, hogy az adott személy mért nem jó neki. Ha meglenne a nagy vonzalom, akkor pont nem érdekelne senkit, hogy csoporttárs-e vagy sem. 22\f
2016. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést. Tüzet akarsz szítani, de közben azon parázol, hogy minden nap látod? o.O"


A szerelem legtöbbször nem tudatos.

Nem gondolkozunk ép ésszel, csak a másikkal akarunk lenni. Persze utána mikor lecsillapodik a dolog, akkor jövünk rá a hibákra, problémákra.


Szóval ha nagyon vonz a srác, és mindent megtesz a kapcsolatotkért és érted, akkor megéri. Ha viszont látod, hogy más felé is húz, meg nagyon válogat (vagy éppen nem annyira...) akkor nem éri mwg.


Hagyj magadnak időt, gondolkozz, érezz, pro és kontra érvelj.

2016. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne kizáró ok? Nálunk kis létszámú évfolyam van, mégis van egy pár, és remekül megvannak. Illetve nekem is tetszik egy lány a csoportból ,egyre jobban kedvelem, nagyon jól kijövünk egy hullámhosszon vagyunk, épp most tervezem ,hogy elhívom valahova, engem nem zavar hogy évfolyamtársak vagyunk. Sokkal fontosabb nekem a lány, mint hogy ilyesmiből ügyet csináljak, hogy nap mint nap fogunk találkozni.

Szerintem ha igazán fontos neked a fiú, akkor nem fog érdekelni, hogy egy egyetemre jártok vagy sem.

2016. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!