Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából miért baj az, ha valaki "túl jófiú"?

Figyelt kérdés

Nemrég szúrt szemet, hogy nagyon gyakran mondanak rám olyasmiket, hogy "túl jófiú" vagyok!

Abban igazat adok, hogy tényleg ismerőseimhez képest "jófiú" vagyok, csak nem értem ez miért baj ? Miért akarják, hogy ezen változtassak ?

Azt mondják ez hátrányomra van csajozás terén is, és az életbe is.

Bizonyos szempontból az életbe tényleg hátráltat kicsit, de olyan kis mértékbe, hogy figyelmen kívül hagyható! ( pl. kisegítek egy ismerőst egy 20-assal, ez által kevesebb marad nekem :D ) De párkapcsolat szempontjából miért hátráltatna ?



2015. jún. 17. 20:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%
mert papucs leszel.
2015. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátráltat, ha a megfelelő partnert fogod ki. Mivel lehet, hogy valakiknek nem fog ez tetszeni, vagy lehet, hogy annyira fog nekik tetszeni, hogy elkényelmesednek.

Akik pedig azt mondták, hogy ez hátráltatni fog téged, azok a személyek, már túl sokat csalódtak, már csak a negatívat látják, és próbálják, még a jót is elrontani és azt sugallni neked, hogy te is csak a negatívat lásd.

Elég felnőtt vagy már, hogy te magad tudd, hogy hogyan kéne viselkedni bizonyos helyzetekben.

Senki kedvéért ne változz meg, mert ezáltal elveszíted önmagadat!

2015. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
papucs, határozatlan, nem mer kiállni magáért, hagyja magát kihasználni
2015. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mert sajnos ettôl nem nedvesedik a legtöbb nônek.
2015. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Ne is foglalkozz azokkal az emberekkel, csak légy önmagad.
2015. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki jófiú, attól miért lenne papucs?

Papuccsá akkor válik az ember, ha behódol a másiknak, döntésképtelen és csak az van, amit a másik akar.

De az, hogy a kérdező ilyen lenne-e, az nem derül ki.


Egyébként is, a jófiú, az nem egyenlő azzal, hogy ő máris papucs legyen!

2015. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3 által elmondottak mellett különösen szakításkor azt jelenti, hogy "unatkozok melletted".
2015. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Fogalmam sincs, milyen tulajdonságaidra gondolnak akik azt mondják rólad, hogy túl jófiú vagy. Mert nem hiszem, hogy olyasmik hátráltatnak a csajozásban, hogy néha kisegíted az ismerőseidet.
2015. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ügyetlen, unalmas
2015. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
ma már nem divat jó fiúnak lenni az már nem menő! a bunkóságra buknak a csajok!
2015. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!