Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki tényleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki ténylegesen hisz abban, hogy a nők csak pénzt akarnak a férfiaktól / csak gazdag férfiakra utaznak?

Figyelt kérdés
Oké, az ember mond ezt-azt, de van aki ezt komolyan hiszi és vallja?

2016. máj. 7. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Sztereotip marhasag.
2016. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 B.lacko válasza:
100%

Nezopont kerdese..sokan igen..sokan nem..

Azok mondjak ezt akik nem kellenek 90 ezres fizuval egy nonek..foleg ha a no normali,gyereket csaladot akar..

Es ez tok logikus. Mas kategoria aki a milliokra megy.

2016. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Hinni?

Ez egy alap dolog, mindenki tudja, hogy vannak olyan nők akik a pénzre mennek.

És azt is tudjuk, hogy vannak akik nem.

2016. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ahogy vannak pénzéhes férfiak is.

De akik erről beszélnek, azok nem szaroznak, és minden nőre így gondolnak...

Például most kaptam egy levelet (nem tudom miért privátban válaszolt a kérdésre, hisz a válaszrészleg ezért van, mindegy).. szóval azt kaptam üzenetbe, hogy "Van, hiszen minden nő rejtetten ezt akarja"


de ez honnan jön?

2016. máj. 7. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Sok nő nem képes elfogadni az egyenlőséget és még mindig azt várja hogy csak a férfinak legyen egzisztenciája, hogy ő tartsa el, dolgozzon mint egy őrült míg a csaj egy gyorsétterembe fog megőszülni. És sok nő nem. Kár általánosítani. Ismerek olyan nőt is aki tartja magát az egyenlőséghez és ismerek olyat aki nem.
2016. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
aki minden nőre kijelenti az idióta, azzal nem kell foglalkozni. (egyébként megértem, ha privátban írnak választ sok esetben, mert megy a lepontozás ezerrel! :))
2016. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos van.

De nekem férfi létemre is alap dolog, hogy azért akárkivel nem jövök össze. Van egy szint amin én vagyok és az alatti nekem nemkell.

Nem mintha nekem kéne más pénze..szimplán nem akarok olyat aki nincs legalább velem egy szinten.

2016. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a jelenséggel én is csak a gyakorin találkozom, a való életben egyetlen nőt sem ismerek, aki "erre utazna".

(Amúgy fővárosi egyetemista vagyok és dolgozom is.)

25N

2016. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző, nem forogsz elég menő körökben akkor. ha pl tescoban, mekiben melózol, esélytelen, h pénzes palikra hajtó pitsákra akadsz.


ha elitebb klubok, szórakozóhelyekre, boltokba járnál, akkor találkoznál valük, ne aggódj.

2016. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es, például? Mik az elit boltok meg elit szórakozóhelyek?
2016. júl. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!