Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van közöttetek ténylegesen...

Van közöttetek ténylegesen gazdag ember?

Figyelt kérdés

Van közöttetek olyan gazdag ember aki ténylegesen gazdag és folyamatosan nagy összegekkel gyarapodik a vagyona?


Amennyiben igen a következő kérdést szeretném feltenni:


Mi a napi legfőbb gondolatotok? Például milyen gondolatokkal és tettekkel kezditek a napotokat és napközben mikre gondoltok?


Valamint van olyan mikor az elgondolásotok valóra vált?


2014. ápr. 4. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a 'gazdag' definicioja? havi netto 300 felett mar 'nagy osszegrol' beszelunk, vagy 500 felett kell lennie? esetleg millio?
2014. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából kíváncsi vagyok arra is aki tartósan havonta 500 ezer forintot keres de én inkább nagyobb keresetre lennék kíváncsi, például 1-3 millió között havonta vagy az felett.
2014. ápr. 4. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Gazdag gondolkodású vagy pénzzel rendelkező személyről beszélünk? A gazdag gondolkodású emberek másként látják a világot. Ajánlom a következő könyvet:Harv T. Eker Milliomos elme titkai. A pénzel rendelkező emberekkel volt szerencsém beszélgetni megismerni őket, teljesen átlagosak, sokszor korlátoltak és a vagyonukat a szerencsének és a kapcsolataiknak köszönhetik.
2014. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen rátapintottál a lényegre amit ki is hagytam a kérdésemből de jó, hogy megkérdezted ugyan úgy kíváncsi vagyok gazdag gondolkodású emberekre is. Viszont azért is hagytam ezt ki mert erről olvastam és igazából most gazdag emberek gondolkodására lennék kíváncsi akik nagy vagyonnal rendelkeznek, de ha van köztetek bárki aki gazdag gondolkodású és ér el sikereket akkor arra is kíváncsi lennék.
2014. ápr. 4. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia! :)

Leírom neked egy napom. Általában reggel 6 és 7 között kelek, először nem gondolok semmire, kávét főzök, megetetem a cicám és a kutyám, velük indul a nap mindig. Mindketten nagyon ragaszkodnak hozzám, érzem a szeretetüket, ezért mindig jól érzem magam már reggel. Netezek egy kicsit (mint épp most), felébredek úgymond. Ezután zuhanyzok, felöltözök, elkészülök az egyetemre, ha be kell mennem. Sokszor nem járok be, mert sok a munkám. Nem árulom el, hogy mivel foglalkozom, de azt elmondom, hogy nagyon megterhelő pszichikailag és kimondottan precíznek, ügyesnek és nyugodtnak kell lenni. Laza vagyok alapvetően, nem szoktam idegeskedni. A havi bevételem attól függ, hogy mennyit dolgozom, mennyit vállalok magamra. A munkámon kívül még földeim is vannak, ahol termelek. Hogy min szoktam napközben gondolkozni? Mindenfélén, már ha van egyáltalán időm rá. Legtöbbször napközben csak a munkámra figyelek. Esténként sokat gondolok a páromra, aki távol van tőlem, de pl. a pénz körül sosem gondolkozom. Ha megjönnek a számláim elmegyek és befizetem őket, ha kell valami megveszem, de feleslegesen nem pazarlom a pénzt. Ezt ne úgy értsd, hogy fukar vagyok, csak olyasmit szoktam megvenni, amire szükségem van, vagy nagyon szeretek. Eddig minden elgondolásom valóra vált, mert sosem kételkedtem abban, hogy sikerülni fog -e, vagy sem. Ha valamit a fejembe veszek, akkor keresem a lehetőségeket arra, hogy elérjem. :) Alapvetően pozitív, de egyben reális is vagyok. Ebben a pillanatban pl. azon is gondolkodom, hogy hova menjünk a párommal nyaralni majd, tehát elég változó, hogy mikre gondolok. :)

2014. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gazdag ember nagyon nagyon tág.


a tehetős jobban behatárolható. tehetős

Új házat épített hitel nélkül

Új autót vesz és nem érdekli mennyit bukik rajta. (8millióig)

2014. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egész nap a gyerekeim járnak az eszemben. Azért csinálom az egészet,azért dolgozok napi12 óràt (gyakran vasárnap is) hogy nekik bármit megadhassak. Ők adnak erőt a mindennapokban.Sajnos nagyon keveset tudok velük lenni amit néha szóvá is tesznek de tudják h miattuk van az egész. Nyáron egy 2 hetes nyaralással szoktam bepótolni a velük töltött idő
2014. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!