Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után bukik ki valakinek a valódi jelleme?

Figyelt kérdés

Az exemmel még szinte kamaszként jöttünk össze, ő volt nekem az első, akkor egy szerény, csendes fiú volt, de most hogy már felnőttünk, nagyon durván megváltozott. Állandóan kocsmázni jár a haverjaival, és ilyenkor úgy kezel engem mint valami cafkát. Ő elvárja, hogy ő bármikor mehessen bulizni meg diszkózni, de én meg maradjak otthon és várjam mint "minden rendes lány", persze vele se mehetek. Titkolózik és már meg is csalt, volt olyan amikor azért smárolt mással, mert én is bulizni voltam ismerősökkel és nem vettem fel a telefont (nem direkt). Ha meglát más pasival eldurran az agya, hogy "minden nő qrva", meg veréssel fenyegetett mindig, hogy ha nem az övé az utolsó szó, akkor úgy megver, hogy nem kelek fel, és még elvárta ezek után hogy meleg kajával fogadjam, de volt amikor meg is ütött, adtam egy csomó esélyt, de nem változott, nagy nehezen kiléptem a kapcsolatból hála istennek...


Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ha velem ilyen volt az "első szerelmével", akkor mással is ilyen lesz szerintetek?


2016. máj. 8. 14:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy az apja is ilyen volt, ivott meg verte az anyját, utána elhagyta a családját és már nem is tudnak róla semmit.
2016. máj. 8. 14:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Már majdnem azt hittem egy idióta hüle pics**ä vagy de olvasva az utolsó előtti sorod, megnyugodtam :)


Ez egyébként nagyban függ, hogy ki az ember párja, nem minden emberrel vagyunk egyformák, más érzések, más kötődés, és, hogya másik, hogy bánik velünk.


Lehet, hogy jobb lesz, lehet h rosszabb, lehet , hogy marad ugyanilyen.

2016. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jellem erősségétől függ. ha valaki sunyi p*-cs, akkor sokáig tudja húzni, de az agressziót nehéz titkolni.
2016. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És még szerencsés vagy. Valaki leéli az életét, egy Albert Fish mellett, (csak példa) és fogalma sincs róla, kivel él...
2016. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"veréssel fenyegetett mindig, hogy ha nem az övé az utolsó szó, akkor úgy megver, hogy nem kelek fel" -te valami nyóckeres putris csákóval jársz, vagy valami maffiózóval? "volt amikor meg is ütött" és még vele maradtál ezek után? Téged is minősít, hogy a fenyegetés hatására nem hagytad ott az első percbe.
2016. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat.


Sajnos nem tudom a választ. Van akin az elején látszik, van akin később. Meglepő dolgok derülhetnek ki. Volt barátnőm esetén csodálkozom még most is és az jár a fejemben, mennyire durván megváltozott. Szintén még szinte kamaszként jöttünk össze, olyan rendes lánynak tűnt, aztán ... Furcsa lett, finoman fogalmazva. Szerintem én is változtam, bár bennem kavarognak most a dolgok. Nem tudom megítélni magamon sem, hogy milyen az igazi jellemem, de ettől sok függ.


Sokat számít az alapvető személyiség. Hogy kiáll-e valaki az igazságért, mennyire türelmes, megértő. Ezek a dolgok lehet már az elején látszanak. Van amikor látja az ember, hogy bajok vannak az alaptulajdonságokkal, de mégis szerelmes, szerelmes akar lenni és később nagyot csalódik.


Amúgy sajnos azt kell még mondjam, hogy az esetek többségében az emberek ugyanúgy kezdenek el viselkedni, ahogy a szüleiknél volt. Előjön belőlük ez. Valahogy megteremtik maguknak azt a környezetet még akkor is, ha kimondják hogy nem lesznek olyanok és el akarják kerülni.


Például nekem nagyon szerető családból jövök, nagyon jól érzem magam itthon. És amikor egy párkapcsolatban szembetalálkoztam a hisztizéssel, erőszakkal, manipulációval, félrekavarással, akkor ledöbbenve állok előtte. Nem azért mondom, hogy fényezzem magam, csak ezek nekem érthetetlenek.


Szóval még azt tenném hozzá, hogy sokat számít a családi háttér is. Nem örülök neki, mert nekem sem tetszik hogy ha valaki zűrös családból jön, hiába tűnik rendesnek, mégis zűrössé válik. De be kellett látnom, hogy nagyon sokszor ez így működik. Ahhoz hogy valaki eltérjen ettől, nagyon kell akarnia, sok munkát kell belefektessen és segítséget is kell lehet kérnie.

2016. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!