Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a félelmemet, szorongásomat ha majd találkozásra kerül sor? 23/L

Figyelt kérdés
Január óta nincs párkapcsolatom és mostanában ismerkedtem meg egy sráccal. Eddig még csak egy kapcsolatom volt, ami másfél évig tartott. Külsőleg sokan szépnek tartanak de amint találkozásra kerül sor kb. 5 perc után rájönnek a pasik hogy milyen vagyok és inkább elkerülnek. A legnagyobb problémám hogy zárkózott félénk természetem van és sokszor szorongok ha beszélgetnem kell. Volt barátom is a haverjának azt mondta egy találkozás után hogy nem vagyok valami szépség mert kicsit csúnyák a fogaim meg zárkózott vagyok. Azóta félek találkozni ismerkedni másokkal mert lehet ők is ezt fogják mondani rólam. Szóval ezt a két dolgot szégyellem magamon ami sok mindenbe gátol.Nem merek mosolyogni beszélgetni.Hamarosan lehet hogy találkozni fogunk de mi van ha emiatt esélyem se lesz?
2016. máj. 8. 14:07
 1/5 Thomika20 ***** válasza:
48%

Miért lett vége a kapcsolatodnak? Ha meg ennyire zavar a fogad, akkor menj el, fogorvos csodákra képes, tudod.

Amúgy merre laksz?

Ha lenne kedved ismerkedni, írj rám privátot. Gondolom mivel még nem találkoztatok, úgy sincs komoly dolog köztetek. Én nem kinézetre hajtok.

2016. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thomika20 ***** válasza:
Amúgy meg sose izgulj, hogy ki mit gondol rólad. Vagy aki vagy, szóval nyugalom. Nem kell stresszelni. Ha a párod ki állt melletted másfél évig, akkor gondolom okkal volt veled, nem csak a szexért.
2016. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi szégyellni valód. Azok meg buták, akik nem tudják kezelni a helyzetet. A legtöbbjük azért adja fel és kerül téged, mert le akarnak fektetni, és azt gondolják hogy nem akarnak erre időt pazarolni. A másik réteg pedig nem igazán tudja hogy kezelni, mert mondjuk aktívabbak, felszabadultabbak, pörgősebbek.

a zárkózottságod, félénkséged, szorongásod a gyerekkorra vezethető vissza. Vagy nem megfelelő neveltetés, ami a szülők hibája, vagy a környezeti hatások. Pl: állandóan csúfoltak, kiközösítettek, stb.

Vegyél egy nagy levegőt és szedd össze minden bátorságodat.

Ha tetszel igazán valakinek és vonzódik hozzád, és te is felé, akkor ő kitartó és türelmes lesz hozzád, te pedig megbízhatsz benne. Így már könnyebb kilendülnöd a lelki sérelmeidből, a komfort zónádból.

2016. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem veled van a baj, csak azok a srácok akikkel összefutottál voltak felszínesek.


5 perc után rájönnek, hogy milyen vagy - Ezt mire érted? Milyen vagy? A zárkózottság és félénkség szerintem inkább erény már egy lánynál. Én nem szeretem a kihívó, feltűnősködő lányokat. Jobban örülnék egy olyan csendes, félénkebb barátnőnek :)


A fogaidon pedig szerintem tudsz változtatni fogorvossal. A fogszabályzás drága lehet és időigényes, de érdemes utánajárni a dolognak. Nekem is gondjaim vannak ilyen téren, bár nekem összetettebb a dolog. Ezért megértem mennyire kellemetlen tud ez lenni a számodra és mennyire rosszul esik, hogy a volt barátod ezt mondta rólad. Én gimi óta bele vagyok kb rokkanva ezekbe amiket mondtak rám. Azóta sem sikerült változtatnom, de ennek más okai vannak. Viszont engem komolyan visszatart az ismerkedésben ez a dolog.


Van most valakid a láthatáron, akire írtad, hogy hamarosan találkozni fogsz? Vagy ezt az exedre értetted?


Van kedved beszélgetni velem? Szimpatikusnak tűnsz :)

25F

2016. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is pont igy vagyok,ezert talalkozgatni sem merek.

Beszelgess vele oszinten,hatha meg tud nyugtatni :)

Vagy ha nem,akkor meg amugysem kár érte

2016. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!