Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik értenek egyet abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik értenek egyet abban, hogy a poligám nézeteket valló személyek vissza fejlődtek egy állat szintjére?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Én.

Bizonyos IQ felett már nem az altesti vérbőség irányít.

Csak alatta.

Rengeteg ösztönt tudunk uralni, miért ezt ne sikerülne?

2016. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mert a gyereknevelés az nem ösztön, mi? Ennyi erővel a gyereket nevelő emberek is állati szinten állnak.
2016. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Én nem így gondolom. Nem gondolkodtam még ezen komolyan, de furcsa pszichológiai háttere lehet. Fogalmam sincs miért ilyen módon próbálják kielégíteni szükségleteiket. De ha működik, és tudatos, és így valóban önálló hiteles személyek, akik tudatosan így kezelik az érzelmeiket-szükségleteiket, így boldogok, akkor lehet pont fordítva van, és egy fejlettebb nyitottabb társadalmat alkotnak (itt én nem olyanra gondolok, hogy egy férfi tart 5 feleséget, hanem ahol minden fél poligám)

Ez mondjuk bazi liberálisnak hangzik, amit leírtam, és megveti a keresztény értékeket, de lehet az erősebb tudatosság önmagunkkal szemben többet jelent, mint társadalmi érték. El tudok képzelni ilyen helyzetet akár :/

Érdekes lehet.


Persze úgy is meg lehet közelíteni, hogy állatok, és össze-vissza basznak, vagy behódolnak egy személynek, és akkor alárendelik magukat stb... ezzel is egyet tudok érteni, mert ilyen is lehet :)


mindenesetre számomra minden formája undorító a poligámiának.

2016. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Az állatok nevében sértőnek érzem az összehasonlítást, ugyanis számos monogám faj ismert, amelyek akár egész életükben képesek kitartani a választott társuk mellett (és nem csak az emlősök között, hanem "alacsonyabb" szinten is).


Annyiban viszont egyetértek, hogy az ember az egyetlen tudatos élőlény, amelyik tisztában van azzal, hogy fájdalmat tud okozni a társának a hűtlenséggel, mégis megteszi.

2016. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!