Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a párom barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a párom barátja, hogyan tudnám ezt legyőzni?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, a kapcsolatunk elég jónak mondható. A probléma akkor kezdődött amikor bemutatta nekem az egyik barátját. Esküszöm, azonnal átvillant az agyamon, hogy nekem ő kell. Ahogy egyre jobban megismertem, csak erősödött az érzés. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam, de nem is akarok erre gondolni.

Nem akarom megcsalni a barátomat, de ezzel az érzéssel sem tudok mit kezdeni, mert tényleg nagyon tetszik és ez nálam nem egy komolytalan vonzalom szokott lenni.

Mit csináljak?


25/N



2016. máj. 8. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó baker, kicsi lány!. :)

Sajnos te nem vagy szerelmes a barátodba, de az ő barátjába igen. Azt hiszem, ebből előbb-utóbb nagy ramazuri lesz. :)

2016. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
35%
Ne is csald meg, de ha bejössz a pasinak akkor váltás,cseréld jobbra :)
2016. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondás:

"2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, a kapcsolatunk elég jónak mondható"

<=>

"tényleg nagyon tetszik és ez nálam nem egy komolytalan vonzalom szokott lenni."

2016. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy manapság 25 éves, felnőtt nők nem tudják, mit éreznek? 2 hónapja vagytok együtt, ne hülyítsd szerencsétlent.


24/F

2016. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es: én is ettől félek.


2-es: ez is egy megoldás, számításba vettem már, de ők nagyon régóta barátok, nem tudom, hogy befolyásolná ez az egész a kapcsolatukat, de biztosan nem lenne túl pozitív az irány.


3-as: ezzel nem azt akartam mondani, hogy minden kapcsolatom ilyen erős érzelemmel szokott indulni, mint amit a barátja iránt érzek. Szeretem őt, de biztosan nem szerelemmel. Talán igaza van az elsőnek és a barátjába vagyok szerelmes...


Köszi a válaszokat!

2016. máj. 8. 20:26
 6/14 ~OnLány~ ***** válasza:

2 hónap nem sok idő,szóval annyira még nem biztos,hogy komolyabb a kapcsolatotok.

Ha nem érzed vele annyira jól magad,akkor hagyd,ne húzd tovább,mert csak egyre rosszabb lesz.

Hiszen a barátja,szóval biztosan nem azért mutatta be,mert olyan ritkán találkoznak..biztosan nagy lesz a kísértés.

2016. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jól éreztem valami magam, amig meg nem ismertem a barátját... Azóta tényleg nem az igazi, ezen kívül utálom magam ha csak gondolok arra a srácra. Engem is csaltak már meg (és nem csak fejben), tudom milyen érzés és nem akarok neki fájdalmat okozni.


4-es: én pontosan tudom mit érzek, ezzel van a gond.

2016. máj. 8. 20:32
 8/14 Bence_ ***** válasza:
100%
Igen ez a kapcsolat jónak indult de kiderült valami hiányzik belőle. Neked most olyan vaknak kéne lenned mint a bányalónak. Mivel más vagy ezért váld be magadnak, hogy egy rossz kapcsolat.
2016. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 hónap nem olyan sok idő, szerintem szakíts a barátoddal, várj valamennyit, ameddig lecsillapodnak a kedélyek, és akkor derítsd ki, hogy érdekled-e egyáltalán a haverját.
2016. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is emellett döntöttem.
2016. máj. 9. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!