Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok. Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. Eddig még nem volt kapcsolatom, mert félek. Van egy srác aki nagyon tetszik, énis neki, tehát lehetne több is mint barátság. De félek. Hogyan tudom legyőzni a félelmet?

Figyelt kérdés

Nagyon félek (okát tudom, régebbi megalázás egy fiú részéről). szerintetek mit tudnék csinálni, hogy megnyugodjak végre? állandóan azt érzem, hogy ha lesz egy kapcsolatom, akkor utána nem lesz semmi szabadságom. tudom ez hülyeség. ja és nem azért akarok barátot, mert minden barátnőmnek van már (senkinek sincs).

kérlek segítsetek, mert nagyon szeretnék a fiúval lenni, de ez olyan mintha klausztrofóbiám lenne.. a kapcsolat miatt.


2010. okt. 3. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesen mi az ,hogy fiúval lenni? És a szüzességet is oda akarod adni neki ?
2010. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert lelkileg nem vagy kész egy kapcsolatra. Tudom nem ezt vártad, de 14 évesen "kapcsolat"? Szerelem elhiszem, na de kapcsolat. Az teljesen más, majd ha idősebb leszel akkor megérted. Nem leszólni akarom a korod, én is voltam 14, de az akkori agyam és a mostani között óriási a különbség. Nem vagy hülye nehogy félreérts, csak éppen egy igazi kapcsolathoz nem vagy még érett. Ezt bizonyítja a félelmed is. Ilyenkor még sebezhető vagy nagyon, az ilyenkor szerzett rossz tapasztalatok életed végéig kísérnek. Jól meg kell gondolnod h mit teszel, mikor, kivel, ha most nem kapkodsz és jól döntesz, annak az előnyeit 18 19 éves korodban aratod majd le. Ismerd meg önmagad, egy kapcsolat valóban kötöttség, és 14 évesen nem érdemes lekötnöd magad. Tényleg jó indulatból írtam.

22/L

2010. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22/L Egyet értek 40/Feribá
2010. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem akarok lefeküdni vele. és köszönöm a válaszokat.. csak olyan szar mert nem tudom, hogy mi a fenét csináljak. olyan jó lenne ha megölelne, stb. de attól félek, hogy járjunk.
2010. okt. 3. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
"Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra"
2010. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ige arra nagyon vágyok, hogy megcsókoljon, stb. de nemtudom, hogy bele kellene e menni. mert mondom, hogy nagyon odavagyok érte...
2010. okt. 3. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
21:44-es vagyok. Ha úgy érzed hogy szerelmes vagy belé akkor miért ne járhatnátok? Nem kell ettől félni... ne arra gondolj hogy vége lesz egyszer, mert így nem lehet nekiindulni valaminek. Mondom, ha azt érzed hogy szereted és szívesen járnál vele az esetleges nehézségek ellenére is, akkor járjatok, mivel ha inkább elfojtod úgy, hogy közben szeretnéd, akkor később meg azon fogsz bánkódni hogy mi lett volna ha... stb... stb...
2010. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat :D

igazad van. megpróbáljuk, aztán ha nem változik ez a szorongás akkor nem muszáj együtt maradnunk, de tényleg bánnám ha meg sem próbálnánk :S

2010. okt. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!