Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozok és bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozok és bizonyos időközönként hazalátogatók, hogy álltok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Én 6 hetente tudok hazajárni külföldi munkából nő létemre, olyankor 6 hétig vagyok otthon, ezeket elmondom előre, amikor ismerkedek(miutána szóba jön, a most mit csinálsz, dolgozol-e téma) és ezek után általában szépen elpárológnak az emberek.. Másoknak is nehéz így ismerkedni?

Mondjuk én csak néhány évig tervezek így dolgozni, amíg félreteszek bizonyos dolgokra, elvégre 30 éves koromra már szeretnék saját családot, azután pedig Magyarországon dolgozni valamit. S hiába elmondom,hogy csak néhány év sokan úgy tesznek,hogy ó, az sok..

Mint,ha 2 hét után már családot akarna alapítani vagy nem is tudom, hogy ilyenkor milyen érzésem támad pontosan.. Holott egyszerűen nem várom a szőke herceget, fehér ferrarival és villával..



2016. máj. 8. 20:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Kedves Kilenes! :D

Nagyon pihent agyú vagy.. :D Itt is, ott is vannak semmit érő emberek.. :D Meg igen itt is büdös, ott is.. :D

A fizu viszont nem mindegy^^

2016. máj. 9. 14:42
 12/20 anonim ***** válasza:

Na most ezt csak úgy lábjegyzetben jegyezném meg, hogy lehet arról van szó, hogy bár az elköteleződéstől ha a nő veti fel, félnek mint a tűztől, de valahogy mégis elvárják, hogy a másik hosszú távra tervezzen velük?

Én már megkaptam, hogy túlságosan komolyan veszem a dolgokat (mármint hogy egyből párkapcsolatot terveznék), de ugyanúgy amikor megmondtam az aktuális srácnak, hogy lehet hogy költözök (vissza Magyarországra), kiakadt, hogy akkor mégis miért ismerkedek?

2016. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit várnak.. :)

Minden esetre érdekes, hogy,ha még nem tudod,hogy, mit akarsz, akkor ne ismerkedj^^ Mint,ha ez egy pár fügvvényében nem változhatna meg.

2016. máj. 9. 16:05
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt a komolya vagyok dolgot szerencsére még nem kaptam meg, pedig sose ismerkedtem olyannal, akivel nem tudtam volna elképzelni párkapcsolatot.
2016. máj. 9. 16:06
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha valakinek régóta nincs kapcsolata, az nyilván olyant keres, akivel együtt tud lenni és nem sok száz/ezer km távolságra van.
2016. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy voltam vele, hogy ha külföldön találok párt, és beleszeretek, akkor megpróbálok az országban maradni, keresni munkát.

Úgyhogy szerintem ez az ismerkedésnek egyáltalán nem lenne akadálya. De hát első randin nehéz ezzel indítani...

2016. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 mikeXxX ***** válasza:
Ehhez igen komoly nőnek kéne legyél hogy meglegyen a bizalom (Túl sok mindenben kéne passzolj ) valamint az is felmerülne bennem mit dolgozol kint .
2016. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Szerintem alap,hogy az ember elmondja mit dolgozik kint.

Meg egyértelmű, hogy,ha nem nagyon szimpatikus az embernek a másik fél, nem fogja magát győtőrni. :)

2016. máj. 9. 20:31
 19/20 mikeXxX ***** válasza:
Nem sajnos nem alap hogy mindenki elmondja a frankót mondok is neked egy példát én Németben dolgoztam meg fogok is vissza menni és Bécs felé jártam haza mivel amúgy pesti vagyok na most már régóta leveleztem ott egy nővel aki állítása szerint takarított de mivel volt egy félreértető képe (illetve nem vagyok droid ) láttam egy cipőt rajta félig csak ami számomra egyértelművé tette hogy ez a nő vagy táncol vagy ribizli na most azt mondta táncol de közben kiderítettem valakivel (mert hát Bécsben is vannak haverok ) hogy ahol van az nem nightclub hanem ribizke club hozzá teszem persze köszi de én nem kérek belőle egyébként közben meg azt mondta na jó akkor elárulja táncol (persze nem akart lebukni mert tetszettem neki ) . A többit meg úgy értem ha távol is van valaki 6 hétig akkor egy síkon kell nagyon gondolkoznunk erre mondtam a komolyságot .
2016. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Értettem a komolyság részt :)

Én is németben melózom.

Aki olyan munkát vállal, az meg szerintem akkor vállalja fel.. Vagy ne keressen magának párt.. A legjobb tiszta lappal índitani,mert előbb útóbb borul a bili.. Aztán meg volt, nincs bizalom..

Sajnálom,hogy így jártál akkor.

2016. máj. 9. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!