Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti ha meghívtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha meghívtok egy nőt egy italra, akkor mit vártok el érte cserébe?

Figyelt kérdés
Beszélgetést? Esetleg többet is? Ha nem akar tőletek semmit, akkor inkább ne is fogadja el?
2016. máj. 8. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Én annyit várnék, hogy jöjjön el velem egy italra és ott majd kiderül a többi. Ha nem ismerem az illetőt, nem tudhatom én sem, mit várhatok tőle, szóval ez egy beszélgetéssel kell, hogy kezdődjön.


24/F

2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
83%
Beszélgetést, nyitottságot a folytatásra. Folytatás alatt nem dugást értek.
2016. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő ilyenkor kijelentheti,hogy elfogadja az italt,de csak beszélgetést tud felkínálni cserébe.:)
2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mint a korábbiak.Jöjjön el és ha már ott van és igent mondott, akkor ne csak üljön a székén mintha egy téglához beszélnék, hanem legyen nyitott végig, akkor is, ha már eldöntötte, hogy nem akar semmit.
2016. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Hogy ne markolja ki az összes sósmandulát a tálkából és bírjon ki legalább 10 percet velem.
2016. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy vegye le a magassarkút.

Galamb sándor voltam.

2016. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 RRR ***** válasza:

Semmit

beszélgetni,ismerkedni szeretnék

de egy vagy több ebéd,vacsora meghívás se egy belépő akármihez is

legalábbis nálam

2016. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Beszélgetést várok el, és remélem (de nem elvárom), hogy lesz 2. alkalom is.


Igen ha a lány egyből tudja, hogy 0% esélyem van nála (mert nem jövök be, mert van pasija, mert nem akar senkit, stb), akkor pedig ne fogadja el az italt.

2016. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmit sem várok el, csak örülök, ha beszélgetünk egy jót.
2016. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát max annyit, hogyha nem akar tőlem semmit, akkor inkább ne fogadja el, ne áltasson fölöslegesen.
2016. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!