Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ez îgy?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy nem törekszek arra hogy párkapcsolatom legyen. 23 vagyok és meg nem volt úgy igazi barátnőm akit bemutattam volna a szüleimnek. És nem is nagyon hajszolom ezt a dolgot, de munkatársaim folyamatosan ezt tolják nekem hogy szerezzek már egy baratnőt. Amikor nagyon kivanom a szexet osszejövok egy csajjal, egyejszakasra de nem erzem azt hogy állandó barátnő kéne. Bocs az előírásokert telorol irtam

2016. máj. 8. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Régen én is így voltam vele. Én is csak a szexkapcsolatokba mentem bele sokszor. De belül mindig is éreztem hogy nem ez kell nekem, hanem egy igazi jó párkapcsolat.
2016. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell majd érezni. Nekem folyamat azt magyarázzák, hogy gyereket kéne vállalnom. Emiatt nem állok neki a babaprojektnek. Mindenki bele akar szólni a másik életébe. Szrni rá! :D
2016. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rendben van ez így. Magadnak felelj meg, ne a társadalomnak! :)
2016. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyel arra magasrol, hogy mit mondanak a tobbiek.

Inkabb probald meg helyretenni magadban, hogy mi az az ok, ami miatt egy parkapcsolat tobbet adna szerinted mint egy egyejszakas, vagy mi az ami miatt nem erzed azt, hogy kellene. Lehet, hogy ha ezeket leirod egy papirra, akkor mar eleve fel sem teszel magadnak ilyen kerdeseket, legalabb tisztazod, es tudod mit szeretnel.

Semmi baj nincs ezzel, felteve hogy a lany is tudja hogy egyejszakasrol van szo es nem vagod at egy kapcsolat igeretevel.

2016. máj. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!