Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tisztelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a tisztelet hiánya? Vagy ő ilyen és fogadjam el?

Figyelt kérdés

már a kapcsolatunk elején látszott, hogy a barátom nem az a gavallér...pl.2.randin is látszott rajta, hogy nem szívesen hív meg egy teára se amit kértem, ez azóta annyiban maradt meg, hogy én néha meglepem őt apróságokkal, pl.sütök neki sütit vagy a kedvenc csokijával meglepem.ő semmi hasonlót nem csinál...

azt kell tudni rólam, hogy nem vagyok egy olyan lány aki könnyen megsértődik, megértem, hogy a fiúk fiúkból vannak, de a barátom állandóan bámul más lányokat ami kicsit rosszul esik, még ha tudom hogy szeret is..

emellett sokszor kioktat engem, úgy viselkedik, amivel ő érezteti, hogy okosabb nálam..

ha összeveszünk is nagyon nehezen látja be, hogy ő hibázott, akkor se tesz túl sokat azért, hogy kiengeszteljen, mert tudja, hogy úgyis vele maradok..

a romantika teljesen hiányzik a kapcsolatunkból és ez kezd zavarni engem... valahogy a szexen kívül nem kezel engem nőként.. ha meg sírok vagy érzékeny vagyok betudja annak, hogy lány vagyok és ennyi


2016. máj. 9. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de nem szeret, csak szexelni akar:/
2016. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

EZ a "pasi" nem hogy nem tisztel, de szerintem még csak nem is szeret. Egy egyszerű hús vagy neki, akit hébe-hóba megkefélhet. Ha a helyedben lennék, tuti kiadnám az útját.


Ez a szubjektív véleményem.

26/F

2016. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy szimpla büdös paraszt. Nem értem, hogy minek tűröd. Ha valaki egy teára nem elég kulturált, hogy meghívjon, akkor nem értem, mit vársz tőle még.
2016. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"..akkor se tesz túl sokat .., mert tudja, hogy úgyis vele maradok.. "


Itt van a kutya elásva!

Minek törje magát, ha talált egy csecse lábtörlőt?!

Akármit csinál, te vele maradsz, ha lábát beléd törli, akkor is.

Nos, ezzel meg is kaptad a megfejtést.


Ki kell vágni, mint a hasmenéses macskát, és ha legközelebb összejössz valakivel, ne így viselkedj.

Igenis hívjon meg egy rohadt teára, csak megérsz 150 ft-ot, basszus. És ne kaparj a pasi után, főleg ha nem viszonozza a kedvességeid.


A fiúk fiúból vannak... aha, persze.

Ne nyugtasd magad ezzel, attól még ők is tudnak udvarolni (sőt nekik kéne csak igazán tudni!!), ők is lehetnek romantikusak, kedvesek, és egyáltalán nem kötelező a nőt lekezelni és kioktatni.

El tudom képzelni, hogy a szexben hogy kezel nőként...



Az biztos, hogy okosabb nálad, mert talált egy nőt, akivel bármit megtehet, és annyi esze nincs, hogy kidobja. Most komolyan ilyen lány vagy?! Ilyen akarsz lenni?!

Ugye, hogy nem.


Egy békés szép napon, mikor nem is számít rá, akkor elkezdesz vele beszélgetni.

Semmi előkészület, hogy sms-t írsz, hogy beszélnünk kell, meg ilyen fa.szságok.

Csak mikor kettesben vagytok, elkezdesz beszélni.


"Ma sütöttem neked sütit, úgy ahogy szoktam, és azon gondolkodtam közben, hogy miért is csinálom ezt. Mert cserébe nem kapok tőled semmit, és nem vagy velem még csak kedves sem. Butának tartasz, lekezelő vagy, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy érdekelne, ha elveszítenél. Úgyhogy úgy gondolom, a legjobb lenne, ha ez a találkozás lenne az utolsó, mert nekem már egyedül is jobb, mint veled. "


Aztán otthagyod, és szevasz.

A számát törlöd, mindenhol tiltod, nehogy kísértésbe ess, és elkezdj neki könyörögni hogy visszavegyen.

2016. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minek vagy egyutt egy ilyen onzo fereggel? Ugye tudod hogy sak a punci miatt kellesz neki, ha ilyen szinten nem erdekli hogy a kedvedben jarjon es amilyen pofatlanul nezeget, amint lesz lehetosege, felrekefel?
2016. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha ő a párod nem sok mindenre van igényed, minek is írod ki a kérdést?!
2016. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tulkeppen miert is vagy vele? Ezerszer figyelmesebb pasik vannak a vilagon.
2016. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párod bika?
2016. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha neked ez így megfelel....

Én nem fogadnám el.

2016. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12.54 8-as, hahaha az én volt párom ilyen volt, amit a kérdező leírt és bika volt... :D
2016. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!