Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tisztelnek jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tisztelnek jobban a férfiak?

Figyelt kérdés

A 7 tagú baráti társaságunkban ketten vagyunk nők. A társaság nagy része kapcsolatban él. A barátnőmnek is van párja, mégis incselkedik, kacérkodik a társaság férfi tagjaival, akik ezt nagy örömmel fogadják, és azt gondolják, mivel szingli vagyok, velem még inkább lehet így hülyéskedni. Azonban én nem az a típusú nő vagyok, aki bárkinek hagyja, hogy megsimogassa, kétértelműen beszéljenek vele, stb. Úgy gondolom, hogy ezek olyan dolgok, amik egy párkapcsolatba valók, nem pedig barátságba, mert akkor az már nem is barátság. Szóval jobban kedvelik a barátnőmet, aki annak ellenére, hogy úgy enged meg ilyeneket, hogy barátja van,mint engem, aki szingliként sem.

Lehet én gondolom rosszul, de nem kéne engem egy minimálisan jobban tisztelniük, mint a másik lányt? Nem gondolnak bele, hogy ha tegyük fel, valaki a társaságból összejönne vele, ugyanúgy hajlamos lenne nyíltan flörtölni minden pasival, míg én nem? Ez semmit nem számít?



2016. jan. 14. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem a tiszteletlenség jele. A férfiak barátkozni nyilván olyan nővel fognak akivel tudnak úgy beszélni, hogy közben ne kelljen minden szavukra ügyelni, hogy mikor hisztizik be a nő.

Itt inkább te vagy karót nyelt. Nem szeretünk prűd, önérzetes lányokkal beszélgetni pont azért mert minden kínjuk van hiszen nem tudják helyén kezelni a flörtöket vagy a szexuális célzásokat. Egy ilyen nő szerintem párkapcsolatban is elég hűvös és hisztis lenne.


Pl. mi van akkor, ha a párod hazaér, eléd áll, letolja a nadrágját és azt mondja, "sz*pjál le!"? Feltehetően ide írnák ki kérdést róla, hogy rbancnak néz és nem tisztel...

2016. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Belül valószínűleg rád inkább úgy gondolnak, mint egy normális nőre, csak mikor összejön a társaság, inkább szórakoznak, nem azzal foglalkoznak, hogy a tiszteletüket fejezzék ki irántad.
2016. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy őt jobban kedvelik, nem jelenti azt, hogy jobban tisztelik is.


Te meg ne legyél már ennyire karót nyelt!

Egyrészt, ha a csajnak meg a párjának ez belefér az értékrendjébe, akkor teljesen mindegy, hogy te mit gondolsz róla.

Másrészt ezzel a fapi.na viselkedéssel legfeljebb azt éred el, hogy elmegy a kedvük a fiú ismerősöknek attól is, hogy melletted üljenek, nem hogy megszólítsanak.


A pasiknak igenis tetszik, ha egy nő tud nő lenni: kacér, huncut, udvaroltat, visszaszól, van humora, van bátorsága, nyitott a viccelődésre, stb.


Ennek semmi köze a hűséghez.

Én is hűséges vagyok, egy ujjal nem érhet hozzám senki, mégis kedvelnek a férfi kollégák, szoktak menni oda-vissza a sikamlós poénok, és tudják, ha egyszer beszólnak, akkor visszaszólok én is, de azt nem teszik zsebre. :) Ettől függetlenül mindenkinek tiszta, hogy van férjem, és nem vagyok kapható semmilyen kalandra.


A kellő tiszteltet is megkapom: nyitják az ajtót, előreengednek, előre köszönnek utcán is, kedvesek, udvariasak velem.

2016. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnak bele, te meg nem a neked megfelelő közösségben vagy. Nekem volt még ennél pocsékabb ismerősi köröm, ott összevissza kavartak egymással a párok, és csalták egymást. A normálisabbak elhatárolódtak és eltávolodtak ettől a kemény magtól.
2016. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Hadd álljak ki a kérdező mellett, én férfiként utálom az ilyen "hűdejópofa" hímeket. Szerintem attól még nagyon jól el lehet lenni valakivel akkor is, ha nem minden második szavam az a lány felé, hogy "hű, de megdöngetnélek", vagy hogy kétpercenként rácsapok a seggére. Ja, és nem attól lesz valakinek humorérzéke, hogy ilyenekre vevő. Hülyéskedni lehet, de szerintem nagyon sokan jócskán átesnek a ló túlsó oldalára. F
2016. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azért vannak akik egyet értenek velem.

Nem vagyok sem hisztis, sem karót nyelt. Nagyon jól el szoktam szórakozni velük, szeretik és keresik a társaságom, csupán úgy gondolom, hogy egy férfi-nő barátságban meg kell húzni a határokat, különösen ha az egyiknek kapcsolata van. Mindig úgy gondoltam, hogy nem teszek olyat, aminek én sem örülnék, ha a párom megtenné. És igen, nekem az ilyen rendszeres flörtök a havercsajokkal rosszul esnének, így én sem vagyok rájuk vevő. És bár nekem nincs barátom, ezek a férfiak kapcsolatban élnek, és én tisztelem annyira nőtársaimat, hogy ezt ne hagyjam figyelmen kívül, és tiszteletben tartva a kapcsolataikat, visszautasítsam az efféle poénkodást.

Bár csak 21 éves vagyok, kifejlett öntudattal rendelkezem, és hű vagyok az elveimhez.

2016. jan. 14. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
2016. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elejtendő prédaként gondolnak a barátnődre, akit le lehet vadászni, és lehet, hogy hagyja is csak nem tudtok róla... volt ilyen ismerősöm egy sport klubban, ahol később kiderült a csajról, hogy szinte minenkinek megvolt a társaságban ..pár év elteltével meg qvázták, ilyenek a pasik...
2016. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy Jaguar_Warrior milyen két különböző állásponton van a két hasonló témájú kérdésnél...:D
2016. jan. 14. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Ahogy írtam, egy bizonyos szintig tolerálható. Tanuld meg értelmezni a szavakat.


Mellesleg teljesen másról beszéltem mindkét esetben, ha nem tűnt volna fel. Az egyikben egy baráti társaság nőtagiról van szó, illetve, hogy jobb-e velük hülyülni mint veled pl., a másik kérdésben pedig a saját kapcsolatomban fellépő egyik problémáról volt szó.

2016. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!