Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá hogy a barátom középen szedje a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Párszor én kiszedtem neki, mert jópár szál összeér és mondtam neki hogy úgy sokkal rendezettebb.

Akkor hagyta de ő maga azóta sem kezd vele semmit :(


2016. máj. 9. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, hogy szedje ki, vagy szedd ki neki megint te. A legtöbb pasi erre igénytelen, jobb ha tudod.
2016. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
En biztos nem fogom neki allandoan szedni. Haromszor kiszedtem de ezt neki kene tudnia es figyelnie ra... mondtam neki hogy ugy igenyesebb de nem szedte azota sem
2016. máj. 9. 11:10
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

"A legtöbb pasi erre igénytelen, jobb ha tudod."

Ez nem igaz.


Kérdező! Te meg inkább hagyd el!

2016. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszem agaban nincs ezert elhagyni! Miert hagynam ha egyebkent minden jo? Csak szeretnem ha igenyesebb lenne
2016. máj. 9. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mintha ezt a kérdést én írtam volna ki 2 éve. :D Az én akkori pasim is elég igénytelen volt a testszőrzet terén. rászóltam egymilliószor, hogy ápolja magát, mert ez így nem lesz jó.


De hiába mondtam neki, csak nem ápolta magát. Párszor én is kiszedtem a szemöldökét, megnyírtam a bajuszát, stb, de ha én nem csináltam meg, akkor ő magának soha. Még csak meg sem kért, hogy csináljam meg neki.


Aztán teltek-múltak a hónapok, és teljesen kiábrándultam belőle, és megtetszett egy másik férfi. Azóta az előző páromhoz már hozzá sem tudnék érni. Csúnyán hangzott, de ez az igazság. Ha egy férfi nem képes a barátnőjéért megtenni azt az apróságot, hogy ápolja magát, akkor utána ne csodálkozzon, ha a lány talál magának egy jobbat.


Nekem ez a véleményem/tapasztalatom.

2016. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és cseppet se legyen lelkiismeret furdalásod, ha idővel ránézel más férfiakra is, és mondjuk akad egy olyan, aki miatt elhagynád a mostani párodat. (Mert ha most még nem is hiszed el, de így lesz, ha nem kapja össze magát.)
2016. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De kiszedni az ő szemöldökék maximum egyetlen egy perc!

Én megértem, legyen önálló, de pl ha az én barátnőm nem szedné a szemöldöke között, és engem frusztrálna.

Nem sajnálnám rá 2 hetente azt az egyetlen egy percet, de hát nem vagyunk egyformák :)

2016. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt most nem arról van szó, hogy a kérdező sajnálja az egy percet arra, hogy kiszedje a barátja szemöldökét. Sokkal inkább az zavarja a kérdezőt, hogy a párja mit sem törődik azzal, hogy jobban adjon magára, még többszöri felszólítás után sem. Pedig a barátnőjéért meg kéne tennie. Vagy ha nem tudja kiszedni, legalább megkérné őt, hogy csinálja meg neki.
2016. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kozepen osszeer a szemoldokom, de nem szednem ki semmi penzert. Egy ferfi nem attol lesz igenyes, vagy eppen igenytelen, hogy osszeer a szemoldoke vagy sem.
2016. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy ki fogja szedegetni magának, szerintem észre sem veszi hogy nő neki középen is, nem zavarja, a pasik nem úgy látják ezeket mint a nők.

Hetente egy-két alkalommal, vagy amikor téged már zavarnak az újranőtt szőrszálak, szedd ki neki te.

nem is kell semmit mondani, csak ülj mellé vagy az ölébe és kezdd el szedni.:D

2016. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!