Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én spilázom túl vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én spilázom túl vagy ez tényleg bunkóság?

Figyelt kérdés
A párom barátja kitett egy baráti csoportba egy képet amin aláhúzta, hogy a nevem, hogy lájkoltam egy olyan videót amin az egyik ismerősömnek, egy fesztiválon megkérték a kezét. Odaírta a párom nevét és hogy "asszem game over". Ez is rosszul esett, és aztán meg a párom odaírta kommentbe, hogy pedig ő részegen, hányás közben akarta megkérni a kezem, de akkor az már így nem vagány. (hát szerintem sehogy sem az)
2016. máj. 9. 16:40
1 2
 1/12 90-ben született F.. ***** válasza:
45%

Te spilázod túl.

Ez egyszerű viccelődés két barát között.

Ne legyél ennyire sótlan.

2016. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Neked is: ez itt a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória. Kérlek fáradj át a "Tini párkapcsolatok kategóriába".

(Nem hiszem el, hogy aki ezen problémázik, az 16-17 évnél idősebb, és még így is fölé lőttem...)

2016. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

27N

2016. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem meg bunkó volt a haverja, és a barátod is eléggé furán reagált ezzel a "részegen, hányás közben.." szöveggel.


Ilyennel szerintem inkább kellemetlen viccelődni. Ha a pár még nem régóta van együtt, akkor azért, mert már össze is boronálták őket egy életre, ha pedig régóta vannak együtt, akkor meg azért, mert ez egy kényes téma lehet, sokaknál a lány csak várja és várja végre az eljegyzést, és inkább kellemetlen szituációt szül, amikor ilyeneket nyögnek be.

2016. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
gyerekesek, de te is
2016. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, 4-es... a kérdésből ordít, hogy pár hetes kapcsolatról van szó. Azért akik évek óta együtt vannak, azok már megtanultak őszintén kommunikálni egymással, és egy ilyen szitut kb. két perc alatt megbeszélnének (bár szerintem ott ismerik egymást annyira, h egy ilyen szitu alapból nem is okoz problémát... - magamból és a kapcsolatomból kiindulva).

"Ilyennel szerintem inkább kellemetlen viccelődni. Ha a pár még nem régóta van együtt, akkor azért, mert már össze is boronálták őket egy életre." - Ezt meg végképp nem értem. Hogy lesz a részegen hányás közbeni leánykérésről való viccelődésból egy életre összeboronálás? És mellesleg ki a tökömet érdekel, hogy kívülállók engem összeboronálnak a párommal...?

2016. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

3 éve vagyunk együtt. És azért esik rosszul mert én igenis komolyan veszem a szerelmi életünkkel kapcsolatos dolgokat, meg nekem nem vicces pl az sem mikor azzal poénkodnak egy esküvőn hogy szóljon meg a vőlegény és kérdezgetik hogy biztos nem akarsz? Még van időd. De biztos? DE BIZTOS? Valszeg azért jegyezte el azt a másik embert még kell neki.

Amúgy meg azért mert belájlok egy eljegyzést vagy belájkolok egy babát még nem biztos hogy akarom, a másik meg hogy sokkal normálisabb lett volna ha azt mondja hogy majd ő eldönti hogy game over vagy sem. Mert ez így van, nekem nincs beleszólásom...

2016. máj. 9. 17:25
 8/12 A kérdező kommentje:
*szökjön meg a vőlegény
2016. máj. 9. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Pasik viccelődnek ilyesmikkel, nem nagyon tudsz ellene tenni semmit... Itt max annyi volt a bunkóság, hogy a facebookon, minden ismerősötök előtt adták elő ezt a jelenetet.
2016. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, privátba egy fokkal jobb lett volna...
2016. máj. 9. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!